Kategorie

Żele pod prysznic wegańskie

Szukasz łagodnego, bazującego na naturalnych składnikach żelu pod prysznic? W takim razie z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie! W Drogerii Pigment przygotowaliśmy między innymi kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji całego ciała, idealne dla osób, które zrezygnowały z formuł zawierających składniki pochodzenia zwierzęcego. To wegańskie żele pod prysznic, które zawierają maksimum cennych substancji, łagodnie oczyszczają ciało, a do tego nawilżają i odżywiają skórę. W korzystnej cenie możesz zafundować sobie żel pod prysznic w wersji vegan, którego stosowanie będzie nie tylko przyjemnością, ale także pomoże Ci we wprowadzeniu nowych nawyków do codziennej pielęgnacji, dzięki którym zadbasz o planetę.

55 produktów

Wegańskie żele pod prysznic, czyli jakie?

Czym tak właściwie wyróżniają się dostępne w tej kategorii wegańskie żele pod prysznic? Przede wszystkim jest to brak jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli nie jesz już mięsa, a w Twojej szafie nie znajdą się już żadne ubrania skórzane, to rezygnacja z takich produktów w łazience jest kolejnym krokiem do zadbania o los planety i zwierząt. Co istotne, wegańskie żele pod prysznic, w przeciwieństwie do ich wegetariańskich odpowiedników, są wolne także od mleka, lanoliny czy miodu. Dodatkowo zaliczamy je do grupy kosmetyków cruelty-free, które w 100% powstają bez krzywdy zwierząt. Dotyczy to również testowania formuł, które nie jest przeprowadzane na żywych istotach. Z kolei skład każdego żelu pod prysznic w wersji vegan obfituje w naturalne składniki, bez szkodliwych i drażniących dodatków.

Zalety żeli pod prysznic vegan

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na żel pod prysznic w wersji vegan? Mamy kilka powodów, które z pewnością przekonają Cię do zakupu. Pierwszym z nich są naturalne składniki, o których wspomnieliśmy już odrobinę powyżej. W kosmetykach z tej kategorii znajdziesz łagodne substancje myjące, które sprawdzają się rewelacyjnie nawet u osób, które mają skórę wrażliwą, suchą czy alergiczną. To również one są bogactwem cennych mikroelementów i minerałów, które nie tylko oczyszczają ciało, ale także je pielęgnują. Niektóre żele pod prysznic z tej kategorii, zwłaszcza naturalne formuły, mają także składy wolne od dodatków zapachowych i barwników. W efekcie mogą być stosowane przez całą rodzinę bez obaw o podrażnienia czy przesuszenie. A to wszystko w duchu zero waste!

Wegańskie żele pod prysznic w wersji refill

Chcesz jeszcze bardziej zadbać o planetę? W takim razie, zamiast każdorazowo kupować nowe opakowanie ulubionego kosmetyku, zdecyduj się na zafundowanie sobie żelu pod prysznic refill, czyli opakowania zawierającego jeszcze więcej produktu w niższej cenie. Łatwość dozowania, możliwość uzupełniania kosmetyku na bieżąco i atrakcyjna cena to tylko kilka z wielu zalet, którymi mogą pochwalić się proponowane refille. Co więcej, żele pod prysznic naturalne w formie zapasu pozwalają ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów. Dzięki nim możesz dać pierwotnej buteleczce drugie życie, dbając o środowisko i oszczędzając pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz również podróżne żele pod prysznic, które idealnie sprawdzają się w trakcie wyjazdów, oraz olejki pod prysznic.