Kategorie

Aktywatory skrętu

Masz kręcone włosy, które czasem się puszą, a loki tracą kształt i sprężystość? Wprowadź do pielęgnacji aktywator skrętu, dzięki któremu wydobędziesz jeszcze piękniejszy kształt loków. Skręt będzie zdecydowanie trwalszy, a dodatkowo włosy będą doskonale zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Aktywator skrętu włosów działa bowiem wielotorowo. Jego głównym zadaniem jest podkreślenie loków, ale też pielęgnowanie włosów. Sprawdź, jakie aktywatory skrętu przygotowaliśmy dla Ciebie w Drogerii Pigment.

5 produktów

Aktywatory skrętu – jakich składników w nich szukać?

Kręcone włosy często puszą się, a poza tym potrzebują odżywienia. Aktywatory skrętu włosów dostępne w naszym asortymencie zawierają składniki, dzięki którym unikniesz puszenia się, wydobędziesz naturalny skręt i nawilżysz pasma. W produktach znajdziesz glicerynę i propanediol, które sprawiają, że składniki aktywne mogą łatwiej wniknąć w głąb włosa. Aktywator skrętu włosów może zawierać masło shea, które wykazuje działanie nawilżające, a dodatkowo zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Jeśli Twoje włosy są przesuszone, zdecyduj się na kosmetyk wzbogacony olejem z pestek winogron, który przyspiesza proces regeneracji włosów, nawilża je i chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Aktywator skrętu włosów – jak stosować?

Aktywatory skrętu są przede wszystkim przeznaczone do stosowania na wilgotne włosy. Warto najpierw nanieść kosmetyk na dłonie, a następnie rozetrzeć i wgnieść w pasm. Po nałożeniu aktywatora możesz stylizować pasma. Dobrym pomysłem jest też zastosowanie minimalnej ilości produktu na suche włosy. Dzięki temu aktywator skrętu pozwoli Ci dociążyć pasma i dodatkowo je nawilżyć. Dostępne w naszym asortymencie aktywatory to produkty, które charakteryzują się wydajnością. Zarówno na suche, jak i wilgotne włosy wystarczy nakładać ich niewielką ilość, żeby cieszyć się świetnymi efektami.

Aktywatory skrętu i nie tylko – poznaj nasz asortyment!

Aktywatory skrętu włosów są tylko częścią naszej oferty produktów przeznaczonych do stylizacji pasm kręconych. Oferujemy żele do loków, dzięki którym Twoja fryzura będzie świetnie utrwalona. Możesz zdecydować się na kosmetyk, który oprócz funkcji utrwalającej będzie też odgrywał rolę kosmetyku odżywczego. W naszym asortymencie znajdziesz również krem do loków, na przykład zawierający kompozycję olejów. Tego typu kosmetyki sprawiaja, że naturalny skręt jest podkreślony, włosy lepiej się układają, a dodatkowo zmniejszeniu ulega problem z puszeniem się pasm. Jeśli nie musisz myć włosów codziennie, zwróć uwagę na produkty do reanimacji loków. Mają formę mgiełki, dzięki której przywrócisz włosom sprężystość i ładny skręt, a dodatkowo nawilżysz pasma. W naszym asortymencie nie brakuje też podstawowych produktów do pielęgnacji włosów, czyli szamponów i odżywek.