Kategorie

Maski do włosów PEH

Zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją? Szukasz preparatów pielęgnacyjnych, które pozwolą Ci wykonać pierwszy krok w stronę zdrowych i pełnych naturalnego blasku włosów? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! W Drogerii Pigment oferujemy atrakcyjne cenowo maski PEH, które podbiły serce niejednej włosomaniaczki. Stworzone w oparciu o równowagę PEH, bogate w odpowiednio wyważone połączenie substancji odżywczych, zamknięte w wygodnych i wydajnych opakowaniach w mgnieniu oka staną się Twoim sprzymierzeńcem w walce z matowymi, suchymi, podatnymi na kruszenie włosami. Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą, w której nie mogło zabraknąć również masek do włosów wysokoporowatych, średnioporowatych oraz niskoporowatych,

25 produktów

Maska a równowaga PEH

Maska to bogate uzupełnienie pielęgnacji, które stosuje się od 2 do 3 razy w tygodniu. PEH natomiast to nie tyle pojęcie, ile jeden z etapów świadomej pielęgnacji. Zna go każda włosomaniaczka, która wykonała test na porowatość włosów i od tamtego momentu sięga po stosowne maski PEH, które przywrócą jej pasmom utraconą witalność oraz blask. Pod skrótem PEH kryją się trzy grupy składników, między którymi powinno zachować się odpowiednią dla naszych włosów równowagę, aby te wyglądały zdrowo i pięknie:

  • proteiny, działające nawilżająco i odbudowująco,
  • emolienty, które tworzą warstwę okluzyjną, chroniąc włosy przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz utratą cennych składników odżywczych,
  • humektanty, nadające kosmykom odpowiedni poziom nawilżenia.

Maska PEH-owa - dlaczego warto po nią sięgnąć?

Na sklepowych półkach można znaleźć różnorodne maski - na dzień, na noc, zamknięte w niezwykle wydajnych plastikowych słoikach, a także jednorazowych opakowaniach. Jeszcze do niedawna wiele osób nie zwracało uwagi na ich skład, ale przede wszystkim na ich działanie bądź jakiemu typowi włosów są one dedykowane. Maska PEH natomiast to propozycja, obok której nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik świadomej pielęgnacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych preparatów pielęgnacyjnych maska PEH-owa zawiera substancje odżywcze z wszystkich trzech grup. Dzięki temu osoby rozpoczynając swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją, mogą wypróbować, w jaki sposób dane kosmetyki oddziałują na ich włosy, a następnie rozszerzać rytuał o kolejne preparaty zgodne z równowagą PEH.

Maski PEH od znanych i cenionych producentów dostępne w ofercie Drogerii Pigment

Pigment to nowoczesna drogeria internetowa, która doskonale wie, co w trawie piszczy. Z tego też względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom świadomej pielęgnacji oferujemy maski PEH, zawierające wyważoną kompozycję protein, emolientów oraz humektantów od cenionych w branży kosmetycznej producentów, takich jak Anwen, Bania Agafii, Cafe Mimi, Ecolab, Trust My Sister oraz Hairy Tale. Niemalże każda maska PEH-owa z naszej oferty została zamknięta w wygodnym opakowaniu w postaci wydajnego słoiczka lub tubki. Zachęcamy również do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem. Znajdziesz u nas również maski proteinowe, maski emolientowe, maski humektantowe.