Kategorie

Dezodoranty naturalne

Naturalna pielęgnacja od lat cieszy się zwiększonym zainteresowaniem. Wiele osób poszukuje w kosmetykach substancji, które pochodzą z natury. Ty także? W Drogerii Pigment odkryjesz dezodoranty naturalne, które są bezpieczne w stosowaniu i skuteczne. Nieprzyjemny zapach nie będzie Ci więc towarzyszył nawet wiele godzin po zastosowaniu produktu. Oferujemy dezodoranty naturalne w różnych formach – występują w kremie, sztyfcie, spray’u. Dzięki temu z łatwością znajdziesz kosmetyk, który będzie wygodny w stosowaniu. Sprawdź, jakie skuteczne naturalne dezodoranty dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk, dzięki któremu pożegnasz się z niemiłą wonią.

37 produktów

Skuteczne naturalne dezodoranty – dlaczego warto wybrać?

Dezodoranty naturalne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą w bezpieczny sposób pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Kosmetyki te świetnie absorbują woń, a dodatkowo mogą działać łagodząco, na przykład na podrażnienia powstałe podczas golenia. Wiele z nich wykazuje też działanie bakteriobójcze. Oferujemy skuteczne naturalne dezodoranty bez aluminium, parabenów czy ftalanów. Są one wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie pozostawiają tłustej i klejącej warstwy po nałożeniu. W naszej ofercie nie brakuje dezodorantów, które są nietestowane na zwierzętach.

Dezodoranty naturalne – jakich składników w nich szukać?

W Drogerii Pigment znajdziesz niejeden skuteczny dezodorant naturalny w kremie czy sztyfcie. Wiele z nich zawiera sodę oczyszczoną, która wykazuje działanie pochłaniające zapachy, odświeżające i przeciwświądowe. Działa też zmiękczająco oraz łagodzi podrażnienia. Dezodorant naturalny w kremie może również zawierać ziemię okrzemkową, która pochłania pot i koi podrażnienia. W podobny sposób działa glinka biała. Z pochłanianiem potu radzi sobie też skrobia z maranty trzcinowej. Dezodorant naturalny w sztyfcie może zawierać olej rycynowy, który wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Jako dezodorant naturalny ałun posłuży Ci równie dobrze co produkty w sztyfcie i kremie. Żeby go użyć, wystarczy zwilżyć jego końcówkę.

Dezodoranty naturalne – odkryj naszą ofertę!

W Drogerii Pigment znajdziesz bogatą ofertę dezodorantów, które są przyjemne w stosowaniu, bezpieczne, skuteczne i pięknie pachną. Oferujemy produkty bez sody i bez alkoholu, dlatego z łatwością znajdziesz kosmetyk pozbawiony składników, których chcesz unikać w codziennej pielęgnacji. Możesz zdecydować się na dezodorant naturalny w sztyfcie, którego opakowanie zostało wykonane z kartonu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zredukować ilość produkowanych śmieci. Oferujemy też niejeden nietypowy dezodorant naturalny – ałun, bo o nim mowa, ma ciekawą formę, a przede wszystkim działa świetnie i wystarcza na bardzo długo. Nie zawiera on sztucznych barwników, alkoholu czy zapachów, dlatego jest odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej skóry.