Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Maski do włosów wegańskie

Na co dzień przywiązujesz niemałą wagę do ekologii? Chcesz cieszyć się zdrowymi i pełnymi blasku pasmami, jednak na sklepowych półkach nie możesz znaleźć preparatów pielęgnacyjnych, które wpisują się w Twoją ideologię? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Idąc z duchem czasu, zarazem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wegańskie maski do włosów. Proponowane przez nas wege maski do włosów to dopiero początek, gdyż nasz asortyment jest stale poszerzany o coraz to nowsze propozycje. Z tego też względu nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z dostępnymi preparatami pielęgnacyjnymi. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zamówienie!

36 produktów

Wegańska maska do włosów, czyli jaka…?

Branża kosmetyczna nieustannie zaskakuje klientów. Na sklepowych półkach można znaleźć różnorodne szampony, odżywki oraz maski, dzięki którym możesz przeprowadzić rytuał pielęgnacyjny niczym doświadczony fryzjer. Wśród nich niemałą rolę odgrywają wegańskie maski do włosów, w których składzie nie znajdziesz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego czy silikonów, a substancje roślinne oraz mineralne. Ponadto wege maski do włosów są tworzone w oparciu o ideologię cruelty free. Oznacza to, że tego typu kosmetyki nie powinny, a wręcz nie mogą być testowane na zwierzętach. Niekiedy producenci decydują się również na biodegradowalne opakowania, które są w pełni bezpieczne dla otaczającego środowiska naturalnego.

Jak rozpoznać wege maski do włosów na tle innych kosmetyków?

Wegańska maska do włosów to kosmetyk, który idealnie dopełni Twoją dotychczasową pielęgnację. Podobnie jak inne tego typu preparaty wystarczy go zaaplikować na wilgotne włosy, a po upływie niespełna 20 minut dokładnie spłukać. W takim razie czym wyróżnia się wegańska maska do włosów na tle innych ogólnodostępnych kosmetyków? Przede wszystkim składem opierającym się na substancjach mineralnych bądź na bazie roślin niemodyfikowanych genetycznie. Jeśli jednak każdorazowe zapoznanie się ze składem stanowi dla Ciebie czasochłonną misję, zwróć uwagę na oznaczenia widniejące na oferowanych produktach. Jednym z nich jest Vegan Society, czyli certyfikat przyznawany przez organizację charytatywną firmom, które nie zawierają składników zwierzęcych i odzwierzęcych, a także nie były testowane na zwierzętach.

Wegańskie maski do włosów a różnorodne potrzeby pasm

Sięgając po wegańskie maski do włosów dostępne w naszej drogerii internetowej, masz pewność, że są one nie tylko źródłem substancji pochodzenia naturalnego (roślinnego i/lub mineralnego), ale także sprostają oczekiwaniom pasm o różnej porowatości. Proponujemy wege maski do włosów nisko-, średnio- i wysokoporowatych od cenionych producentów, takich jak Anwen, Cafe Mimi, Yope, Insight czy Mawawo. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią asortymentu. Znajdziesz w niej zarówno maski do włosów cienkich, puszących się, jak i maski wygładzające oraz zwiększające objętość. Ciekawą propozycją są miniatury masek do włosów, które zabierzesz ze sobą w każdą podróż, tym samym nie musząc rezygnować z pełnej pielęgnacji.