Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Zmywacze do paznokci

13 produktów

Zmywanie paznokci jest zabiegiem, który wykonujemy tak często, że nie powinien mieć przed nikim żadnych tajemnic. Jednak niestety nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że źle dobrany zmywacz do paznokci może spowodować więcej szkód niż pożytku.
Jakie zmywacze wybrać?
Przede wszystkim ich wybór jest uzależniony od kondycji paznokci i preparatu położonego na płytce paznokcia. Gdy paznokcie pomalowane są lakierem niezbędny będzie tradycyjny zmywacz do paznokci. Najlepiej zdecydować się na te bezacetonowe, które nie osłabiają płytki paznokcia i zawierają substancje natłuszczające i odżywiające. Zmywanie lakierów utwardzanych promieniami uv wymaga tego, by sięgnąć po zmywacz do hybrydy.
Jak działa zmywacz do hybryd?
Zmywacze do hybryd nakłada się na pomalowaną płytkę paznokcia, preparat aplikuje się na płatek kosmetyczny i przykłada do powierzchni paznokcia a następnie pozostawia na kilkanaście minut. W tym czasie zmywacz do hybrydy rozpuszcza ją i pozwala łatwo usunąć ją z powierzchni paznokcia. Dzięki zawartości witamin odżywia, odbudowuje, przywraca elastyczność, stymuluje procesy regeneracyjne. Zmywacz do hybryd zawiera aceton, który szybko działa na powierzchni paznokcia dokładnie usuwając hybrydę, dzięki niemu unikamy ścierania płytki pilnikiem.
Poznaj naszą ofertę i wybierz zmywacz do paznokci lub zmywacz do hybrydy najlepszy dla Twoich paznokci!