Kategorie

Nożyki do brwi

Brwi mają ogromny wpływ na wygląd twarzy i nie pozostają bez znaczenia dla efektu, który uzyskujesz makijażem. Warto mieć do nich nie tylko odpowiednie kosmetyki, lecz także akcesoria. To one pozwolą Ci nadać włoskom właściwy kształt. Łuk będzie dopasowany do twarzy, a po wypełnieniu kolorem brwi staną się ramą dla całego makijażu. Jakie akcesoria wybrać? W tej kategorii znajdziesz przydatne nożyki do brwi. Dzięki nim zadbasz o precyzję podczas regulowania włosków. Sprawdź, jakie nożyki do brwi dla Ciebie przygotowaliśmy.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Nożyk do brwi – dlaczego warto stosować?

Regulowanie brwi przy pomocy nożyka jest bezbolesne, a przy tym przebiega błyskawicznie. Jak wygląda nożyk do brwi? Ma on formę niewielkiej maszynki, która jest zakończona ostrzem – cienkim oraz krótkim. Produkt jest więc poręczny i łatwy w używaniu. Przy pomocy nożyka błyskawicznie wyrównasz linię brwi i poprawisz kształt łuku. To akcesorium, które sprawdzi się doskonale, kiedy chcesz przeprowadzić jedynie drobne poprawki. Używanie wtedy pęsety nie miałoby sensu i mogłoby doprowadzić do niepotrzebnych podrażnień. Nożyk do przycinania brwi wystarczy przyłożyć w wybrane miejsce i przesunąć nim po skórze w kierunku pod włos. Tylko tyle wystarczy, żeby cieszyć się sprawnie przeprowadzoną regulacją brwi.

Nożyki do regulacji brwi – poznaj dostępne modele

W naszym asortymencie znajdziesz wygodne w stosowaniu nożyki do regulacji brwi. Oferujemy między innymi produkt z nakładką. Zabezpiecza ona ostrze przed stępieniem, a Ciebie przed skaleczeniem się, jeśli przez przypadek wyciągniesz z kosmetyczki narzędzie, łapiąc za ostrze. W Drogerii Pigment znajdziesz też nożyk do przycinania brwi w zestawie z grzebykiem. Dzięki takiemu połączeniu będzie Ci łatwiej dostrzec, które włoski wymagają docięcia. Dostępne nożyki do regulacji brwi cechują się odpornym na zniszczenia ostrzem wykonanym ze stali nierdzewnej. Dzięki wykorzystaniu tego materiału do produkcji nożyk do stylizacji brwi charakteryzuje się niewrażliwością na rdzewienie.

Nożyk do stylizacji brwi to nie wszystko – pamiętaj o pęsecie

Nożyk do depilacji brwi jest wygodnym rozwiązaniem, które możesz stosować co kilka dni, gdy zauważysz, że niektóre włoski wystają ponad łuk. Czasem wymagają one jednak dokładniejszej regulacji. Wtedy nożyk do depilacji brwi może nie wystarczyć, a konieczne będzie użycie pęsety. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które są poręczne, dobrze trzymają się w dłoni i cechują wytrzymałością. Regulowanie brwi przy pomocy pęsety nie jest trudne. Wystarczy nieco wprawy. Pamiętaj też o sposobach, które pozwolą zmniejszyć ból podczas wyrywania włosków. Możesz naciągnąć delikatnie skórę. Dobrym sposobem jest też stosowanie lodu. Przed rozpoczęciem regulacji brwi koniecznie zdezynfekuj narzędzie. Jeśli podczas wyrywania włosków pojawi się krew, zdezynfekuj też skórę. Włoski wyrywaj zgodnie z kierunkiem ich wzrostu – nigdy nie rób tego pod włos. Reguluj brwi wieczorem – już o poranku nie będzie śladu po opuchliźnie czy zaczerwienieniu, a łuk będzie miał ładny kształt i będzie gotowy do makijażu.

Nożyk do przycinania brwi i nie tylko! Sprawdź inne produkty z naszej oferty

W naszym asortymencie czeka na Ciebie więcej akcesoriów do brwi. To produkty, dzięki którym zadbasz o kształt i wygląd łuku. Dostępne są między innymi spiralki. To nieskomplikowane akcesorium ma wiele funkcji. Przede wszystkim pozwala wyczesać z brwi nadmiar produktów. To przydatne, kiedy skończysz makijaż twarzy i zauważysz, że na włoskach pozostało nieco podkładu czy pudru. Przy pomocy spiralki do brwi usuniesz z włosków nadmiar produktu do stylizacji, na przykład cienia czy pomady. W naszym asortymencie znajdziesz oprócz akcesoriów produkty do malowania brwi. Możesz zdecydować się na kredkę, którą błyskawicznie wypełnisz brwi. Dostępne są również cienie, pomady oraz żele, które utrwalą wykonany makijaż.