Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Higiena intymna

167 produktów

Aby zachować zdrowie intymne,  zapobiec infekcjom i podrażnieniom, należy przestrzegać kilku zasad higieny intymnej. Zapewnia ona komfort i uczucie świeżości i jest kluczowa dla zdrowia.
W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz żele, płyny, emulsje, mleczka, pianki i chusteczki do higieny intymnej. Żel do higieny intymnej jest z nich najbardziej popularnym kosmetykiem, służy do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych. Jego skład opiera się na delikatnych składnikach myjących i pielęgnujących. Ma zapewnić poczucie świeżości i komfort przez cały dzień. Jego zadaniem jest także ochrona - pozwala zachować fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych. Dobry żel do higieny intymnej wspomaga utrzymanie mikroflory bakteryjnej zmniejszając ryzyko infekcji, wykazuje działanie regenerujące śluzówkę i działa przeciwzapalnie.
Płyn do higieny intymnej podobnie jak żel, służy do pielęgnacji miejsc intymnych, jednak ma łagodniejszą od żelu formułę. Zarówno żel, jak i płyn do higieny intymnej pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę, a regularnie stosowane sprzyjają profilaktyce dróg moczowych. Wspierają także odbudowę naskórka i łagodzą podrażnienia.
Aby zachować świeżość przez cały dzień lub w czasie podróży rekomendujemy chusteczki do higieny intymnej. Nie zajmują dużo miejsca, dlatego zmieszczą się w każdej torebce, pozwalając na użycie ich zawsze, gdy zajdzie potrzeba. Wykonane są z miękkiego materiału nasączonego preparatem, który odświeża i delikatnie oczyszcza. Chusteczki do higieny intymnej zagwarantują poczucie komfortu zawsze, gdy tego potrzebujesz, nie wymagają spłukiwania wodą i nie wywołują podrażnień.