Kategorie

Odżywki ułatwiające rozczesywanie

Włosy, które są w złej kondycji, a kosmetyki są do nich nieodpowiednio dobrane, mogą być szczególnie narażone na splątanie. Pasma o uszkodzonej strukturze podczas rozczesywania mogą się kruszyć, a to z kolei utrudnia zapuszczanie włosów. Warto więc zadbać o właściwą pielęgnację, a dodatkowo stosować produkty, dzięki którym szczotka będzie sunęła po włosach. W Drogerii Pigment znajdziesz skuteczne odżywki ułatwiające rozczesywanie. To produkty, które są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Odżywki do rozczesywania włosów są dostępne w różnych formach – może być to mgiełka lub popularna konsystencja przypominająca krem. Sprawdź, jakie odżywki ułatwiające rozczesywanie włosów dla Ciebie przygotowaliśmy i zapomnij o kołtunach, których rozczesywanie jest bolesne i nieprzyjemne.

65 produktów

Odżywka ułatwiająca rozczesywanie – jakich składników w niej szukać?

W Drogerii Pigment znajdziesz odżywki ułatwiające rozczesywanie włosów pełne skutecznych składników. Oferujemy produkty wzbogacone hydrolizowanymi proteinami jedwabiu, które powodują, że na pasmach tworzy się wygładzający film działający ochronnie. Odżywka ułatwiająca rozczesywanie może również zawierać aloesowy sok, który wykazuje działanie nawilżające. Znajdziesz też kosmetyki z ekstraktem z konopii – ma on działanie wzmacniające. W Drogerii Pigment znajdziesz również odżywki ułatwiające rozczesywanie włosów przeznaczone dla dzieci. To bezpieczne produkty, które zawierają między innymi olej z nasion malin czy roślinne silikony zabezpieczające włosy na całej długości.

Odżywka do rozczesywania – co warto wiedzieć o jej stosowaniu?

Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów zamknięta w atomizerze jest bezproblemowa w używaniu. W Drogerii Pigment znajdziesz produkty, które wystarczy zaaplikować na suche lub wilgotne włosy i nie spłukiwać. Nie musisz obawiać się efektu przeciążonych pasm – odżywki do rozczesywania włosów zawierają substancje, które są lekkie. Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów może pełnić również inne funkcje – wygładzać, dodawać blasku i nawilżać, co jest zasługą składników aktywnych.

Odżywka do rozczesywania to nie wszystko – poznaj nasz asortyment

Produkty ułatwiające rozczesywanie włosów są szczególnie przydatne dla osób, których włosy są długie, farbowane czy wysokoporowate. Splątane pasma są częstym problemem u dzieci, dlatego dla nich też przygotowaliśmy skuteczne produkty. Kosmetyki ułatwiające rozczesywanie włosów to jednak tylko część odżywek dostępnych w naszej ofercie. W asortymencie znajdziesz między innymi odżywki proteinowe, emolientowe oraz humektantowe, dzięki którym zadbasz o tak zwaną równowagę PEH zapewniającą zdrowe, mocne i lśniące pasma. Oferujemy też produkty przeznaczone do konkretnych problemów. Możesz wybrać odżywkę wzmacniającą lub do włosów kręconych. Oferujemy produkty do spłukiwania oraz takie, które mogą pozostać na pasmach.