Kategorie

Dezodoranty w puszcze

Produkty przeciwdziałające nadmiernemu poceniu występują w różnorodnych formach, a jedną z nich są dezodoranty w puszce. W Drogerii Pigment znajdziesz kosmetyki, które pozwolą Ci zachować świeżość niezależnie od tego, jaka temperatura panuje na zewnątrz i jak bardzo stresujący dzień Cię czeka. To też dobre produkty dla osób, które są aktywne fizycznie. Oferujemy skuteczne dezodoranty w puszce, które charakteryzują się bezpiecznym składem oraz wygodą stosowania. W asortymencie znajdziesz mnóstwo propozycji kosmetyków bez aluminium, parabenów i ftalanów. Sprawdź, jakie dezodoranty w puszce dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu będziesz cieszyć się świeżością i komfortem przez cały dzień.

2 produktów
Dostępność
Producent

Dezodoranty w puszce - jakich składników w nich szukać?

W Drogerii Pigment znajdziesz dezodoranty w puszce zawierające sodę oczyszczoną. Składnik ten wykazuje zróżnicowane działanie. Przede wszystkim ma za zadanie pochłaniać zapachy, jednak to nie wszystko. Soda oczyszczona działa odświeżająco i przeciwświądowo, łagodzi też podrażnienia. Dezodoranty w puszce mogą też zawierać proszek z maranty trzcinowej, który doskonale radzi sobie z pochłanianiem potu.

Dezodoranty w puszce - co warto wiedzieć?

Dezodoranty w puszce mają przede wszystkim za zadanie niwelować nieładny zapach, jednak mogą mieć także działanie pielęgnacyjne. W naszym asortymencie znajdziesz produkty zawierające olej z nasion słonecznika. To emolient, który działa na skórę regenerująco i zmiękczająco. Tworzy na niej film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z naskórka. Możesz zdecydować się również na dezodorant z masłem shea, które wykazuje działanie zmiękczające oraz wygładzające. Dezodorant w puszce może zawierać olej kokosowy. Składnik ten tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną. Zwróć też uwagę na zawartość witaminy E, która wzmacnia barierę naskórkową, dzięki czemu przeciwdziała podrażnieniom.

Dezodoranty w puszce i nie tylko - sprawdź nasz asortyment

Ochrona przed nadmiernym poceniem się i przykrym zapachem jest ważna dla wielu osób, dlatego przygotowaliśmy tak bogaty asortyment dezodorantów. Znajdziesz w nich nie tylko produkty w puszce, lecz także kulce. Mają one formę płynu, który nałożysz błyskawicznie. Oferujemy również wygodne produkty w kostce oraz sztyfcie. W naszym asortymencie znajdziesz też dezodoranty wegańskie, które nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, a mimo to działają wyjątkowo skutecznie i są bezpieczne w stosowaniu. W naszej ofercie czeka na Ciebie również ałun, który doskonale sprawdzi się dla osób mających bardzo wrażliwą skórę. To produkt bardzo wydajny - wystarczy Ci nawet na kilkanaście miesięcy. Przed użyciem wystarczy zwilżyć końcówkę sztyftu lub skórę, na którą ma zostać zaaplikowany. Sprawdź, jakie dezodoranty dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, który zapewni Ci uczucie świeżości przez cały dzień.