Kategorie

Cienie do powiek

103 produktów

Jeśli mielibyśmy powiedzieć, za co kochamy kosmetyki kolorowe, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że za cienie do powiek. Jest to najbardziej kolorowy kosmetyk, który pozwoli nam na wykonanie najbardziej różnorodnych makijaży, nadanie twarzy niepowtarzalnego wyrazu, a spojrzenie nabierze głębi.
Cienie do powiek powinny być dopasowane do tęczówki i karnacji. Najlepiej wybrać paletę cieni, ponieważ zestawione w niej barwy świetnie do siebie pasują i połączone razem tworzą piękny makijaż. Jeśli wybierasz swoją pierwszą paletkę, zdecyduj się na odcienie nude, dobrze wyglądają przy każdej karnacji, a ewentualne niedociągnięcia nie rzucają się w oczy. Jeśli w makijażu oczu stawiasz pierwsze kroki, wybierz pojedynczy cień, którym z łatwością można pokryć całą powiekę. Panie bardziej wprawione mogą zdecydować się na cienie do powiek w różnych kolorach, a także w ciemniejszych odcieniach. Tym, bardziej zaawansowanym polecamy skomponowanie własnej palety, pełnej ulubionych kolorów.
Decydując się na cienie do powiek możemy wybierać z cieni matowych lub metalicznych, kremowych i sypkich tzw, pigmentów. Różne może być także ich napigmentowanie, a tym samym poziom krycia. Chcąc wybrać najlepsze cienie do powiek należy zwrócić uwagę, by cienie nie osypywały się z powieki i dobrze się mieszały podczas nakładania. Muszą być trwałe, by makijaż nie wymagał poprawiania w ciągu dnia.