Kategorie

Mianiatury odżywek

Rozpoczynasz świadomą pielęgnację włosów i wciąż ciężko Ci wybrać odpowiedni kosmetyk? Twoje włosy są wymagające i nigdy nie wiesz, w jaki sposób zareagują na dany produkt? W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie miniatury odżywek. Dzięki nim przetestujesz kosmetyk i jeśli się sprawdzi, wybierzesz pełnowymiarowe opakowanie. Miniatury odżywek do włosów chronią Cię przed zbędnymi wydatkami. Są też świetnym rozwiązaniem na wyjazd – opakowania o pojemności mniejszej niż 50 ml zmieszczą się do każdej kosmetyczki. Sprawdź, jakie mini odżywki do włosów dla Ciebie przygotowaliśmy i zdecyduj, który produkt masz ochotę przetestować.

15 produktów

Miniatury odżywek do włosów – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz miniatury odżywek do włosów, skoncentruj się na ich składzie. Być może wiesz już, jakich składników Twoje włosy zupełnie nie tolerują, a jakie im służą. Dobre rozwiązanie to też kierowanie się wskazówkami producentów, którzy określają, w jaki sposób ma działać odżywka, na przykład nawilżająco. Zwróć też uwagę na wielkość mini odżywki do włosów. Jak sama nazwa wskazuje kosmetyk ma być zamknięty w niewielkim opakowaniu, jednak wciąż powinien Ci umożliwiać przetestowanie go przynajmniej raz. Jeśli masz długie i gęste włosy, 10 ml może nie wystarczyć. Większe opakowanie, na przykład 40 ml, może się okazać przydatne, jeśli miniatura odżywki ma Ci posłużyć na wyjeździe.

Poznaj miniatury odżywek do włosów dostępne w naszej ofercie

W Drogerii Pigment przygotowaliśmy różnorodne miniatury odżywek, żeby dać Ci możliwość przetestowania, na przykład produktów do pasm o różnej porowatości. Oferujemy między innymi produkty do włosów wysokoporowatych. Przetestuj je, jeśli Twoje pasma są przesuszone, niemiłe w dotyku, puszą się. To odpowiedni dla Ciebie kosmetyk, jeśli często farbujesz włosy. Miniatury odżywek do włosów wysokoporowatych mogą zawierać między innymi oleje, na przykład brokułowy, który działa jak naturalny silikon. Twoje włosy są matowe i szorstkie? Z pewnością potrzebują nawilżenia, które zapewnią sok z aloesu i gliceryna. Składniki te również znajdziesz w miniaturkach odżywek dostępnych w naszym asortymencie.

Mini odżywki do włosów to nie wszystko! Odkryj nasz asortyment!

Miniatury odżywek to tylko niewielka część produktów dostępnych w naszym asortymencie. W Drogerii Pigment znajdziesz pełnowymiarowe opakowania odżywek do włosów. Są one dostępne w opakowaniach o różnych formach – możesz zdecydować się między innymi na odżywki w sprayu lub kostce. Oferujemy produkty odpowiadające na konkretne potrzeby. To między innymi odżywki ochładzające kolor, które sprawdzą się do farbowanych i naturalnych blond włosów. Możesz zdecydować się też na odżywkę bez spłukiwania – to wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz mniej czasu poświęcić na pielęgnację pasm. W naszej ofercie znajdziesz też odżywki wegańskie oraz płukanki octowe przeznaczone do rozwiązywania różnorodnych problemów.