Kategorie

Mieszanki ziowe brązowe

Farbowanie przy pomocy ziół sprawia, że Twoje włosy zyskują ładny kolor, ale dodatkowo stają się silniejsze. To szczególnie zasługa henny, która wiąże się z keratyną we włosach, co powoduje ich pogrubienie. Przy pomocy ziołowych farb możesz uzyskać różne odcienie na pasmach. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie mieszanki ziołowe brązowe, dzięki którym uzyskasz odcień gorzkiej czekolady czy orzecha laskowego. To możliwe dzięki połączeniu kilku rodzajów ziół. Sprawdź, jakie mieszanki ziołowe brązowe dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu uzyskasz piękny odcień pasm w bezpieczny dla nich sposób.

18 produktów

Mieszanki ziołowe brązowe – jak działają i co zawierają?

Mieszanki ziołowe brązowe mają w składzie przede wszystkim hennę oraz indygo. Henna daje świetnie efekty farbowania, ponieważ barwnik łączy się z keratyną we włosie. To też prowadzi do wzmocnienia pasm. Indygo jest natomiast barwnikiem, którego dodatek powoduje, że ziołowa farba daje brązowy, a nawet czarny kolor. Te dwa zioła są stosowane w różnych proporcjach, co pozwala uzyskać rozmaite efekty. Mieszanki ziołowe brązowe mogą dodatkowo zawierać inne składniki, na przykład Emblica Officinalis Fruit Powder, czyli amlę, która prowadzi do ochłodzenia koloru.

Mieszanki ziołowe brązowe to nie wszystko! Odkryj nasz asortyment

Farbowanie przy pomocy henny pozytywnie wpłynie na kondycję Twoich włosów. Zależy Ci na uzyskaniu innego niż brązowy kolor? W naszym asortymencie znajdziesz mieszanki ziołowe rude i czerwone. Podstawowym składnikiem jest w nich Lawsonia inermis, która daje rudy odcień. Jego intensywność zależy od wyjściowego odcienia włosów. Jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz ciemniejszy odcień czerwieni, zdecyduj się na mieszankę. Możesz wybrać produkt z dodatkiem amli, który dodatkowo ochładza kolor. Oferujemy też mieszanki ziołowe blond. Znajdziesz w nich przede wszystkim cassię. To zioło, które nadaje włosom cieplejszy, złoty ton. Oczywiście w Drogerii Pigment nie brakuje chemicznych farb, które dla wielu osób są wygodniejsze w stosowaniu.