Kategorie

Preparaty do usuwania skórek

Chcesz, żeby Twój manicure zdobił dłonie przez wiele dni? Zadbaj nie tylko o wysoką jakość produktów do malowania paznokci, lecz także odpowiednie przygotowanie płytki i skóry wokół niej. Pomogą Ci w tym produkty dostępne w tej kategorii. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty do usuwania skórek. Dzięki nim zapomnisz o problemie zbyt grubych lub zadartych skórek dookoła płytki, a Twój manicure będzie prezentował się perfekcyjnie. Sprawdź, jakie preparaty do usuwania skórek dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu paznokcie będą przez wiele dni wyglądały estetycznie.

2 produktów
 • NeoNail

  Pragniesz mieć zadbane dłonie? Skupienie na pielęgnacji skórek to kluczowy element. Dlatego właśnie powstał zmiękczający preparat NeoNail Cuticle Remover. Jest to niezwykle skuteczny i szybki sposób na usunięcie skórek. Dlaczego warto wybrać ten produkt? Jego efektywne działanie powoduje, że wystarczy zaledwie 30 sekund, aby zmiękczyć skórki. To właśnie...

  Na stanie 14,99 zł
 • Eveline, Preparat do usuwania skórek, 12 ml
  Powiadom o dostępności
  Deleted
  Add again
  Eveline

  Dbasz o paznokcie i piękny manicure - a co ze skórkami? Nawet najpiękniejszy kolor potrafią zepsuć pękające skórki i zadziory dookoła płytki. Pozbądź się suchych, zgrubiałych i przerośniętych skórek z preparatem Eveline Professional.  Naskórek dookoła paznokci staje się miękki i właściwie nawilżony - dzięki olejowi awokado, który znajduje się w składzie...

  Brak na stanie 17,86 zł
   Oczekiwanie na dostawę

Preparaty do usuwania skórek – dlaczego warto je stosować?

Nawet najpiękniejszy kolor lakieru i efektowny wzór na płytce nie będą prezentowały się estetycznie, jeśli skórki dookoła paznokci będą popękane, czerwone lub zbyt twarde. Preparat do zmiękczania skórek pozwoli Ci je sprawnie usunąć, a to wpłynie na trwałość manicure. Dlaczego? Usunięte skórki sprawią, że płytka stanie się większa. Dzięki temu odrosty nie będą tak szybko rzucały się w oczy. Lakier będzie mógł więc pozostać na płytce jeszcze dłużej. Dostępne w naszym asortymencie produkty wyróżniają się skutecznością działania. Są też łatwe w używaniu, a poza tym cechują się wydajnością.

Preparat do zmiękczania skórek – jak używać?

Preparaty do usuwania skórek działają błyskawicznie. Wystarczy, że po nałożeniu produktu odczekasz około 15 sekund (czas jest zależny od konkretnego produktu), a następnie odsuniesz skórki przeznaczonym do tego przyrządem. Kolejnym krokiem jest wycięcie nadmiaru cążkami. Pamiętaj, żeby dokładnie umyć dłonie po skończeniu pracy ze skórkami. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, który zastosujesz nie tylko przed manicure, lecz także na zgrubienia skóry. W tym przypadku preparat należy zaaplikować na dłużej – około minutę. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od konkretnego produktu. Nim zastosujesz profesjonalny preparat do usuwania skórek, zapoznaj się ze wskazówkami producenta. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zrobisz wszystko nie tylko skutecznie, lecz także w bezpieczny sposób.

Preparat do zmiękczania skórek i nie tylko – odkryj nasz asortyment!

Profesjonalny preparat do usuwania skórek to nie wszystko, co znajdziesz w asortymencie produktów przeznaczonych do pielęgnacji paznokci. Oferujemy również odżywki, które doskonale sprawdzą się, jeśli na co dzień często korzystasz z detergentów, na przykład do sprzątania. Negatywnie działają one na paznokcie – sprawiają, że płytka staje się bardziej łamliwa. Odżywki do paznokci są też świetnym rozwiązaniem, jeśli masz problemy po stosowaniu hybrydy. Często nieprawidłowe usuwanie lakieru kończy się łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami. Regularnie stosowana odżywka wzmocni je. W naszym asortymencie znajdziesz również preparaty do pielęgnacji skórek. Są to między innymi produkty nawilżające, dzięki którym skórki nie będą aż tak twarde. Łatwiej będzie Ci je usunąć, a na co dzień będą się lepiej prezentować. W naszym asortymencie nie brakuje również produktów, dzięki którym wykonasz efektowny manicure. Oferujemy wysokiej jakości lakiery hybrydowe w wielu wariantach kolorystycznych. Dostępne są też tradycyjne lakiery, na przykład w czerwonej wersji, która jest ponadczasowa. W Drogerii Pigment skompletujesz więc wszystko, czego potrzebujesz, żeby Twoje dłonie były zadbane.