Kategorie

Odżywki wygładzające

Włosy, które puszą się, źle reagują na wilgoć i są trudne do ułożenia sprawiają, że poranna pielęgnacja trwa znacznie dłużej. Często są to pasma pozbawione blasku i kruche. Przyczyną braku gładkości włosów może być częste korzystanie z zabiegów fryzjerskich, na przykład rozjaśniania, a także stylizowanie ich w domu przy użyciu gorącego powietrza. Jeśli chcesz odzyskać lśniące, zdrowe pasma, zdecyduj się na skuteczne odżywki wygładzające do włosów, które znajdziesz w tej kategorii. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie produkty wykazujące działanie nawilżające, wzmacniające i odbudowujące. Poznaj skuteczne odżywki wygładzające i wybierz produkt, dzięki któremu zapomnisz o suchych, zniszczonych pasmach, a będziesz cieszyć się lśniącymi, gładkimi włosami.

63 produktów

Odżywka mocno wygładzająca włosy – jakich składników w niej szukać?

Odżywki wygładzające mogą zawierać między innymi oleje. Jednym z nich jest olej z pestek winogron, który wykazuje działanie nawilżające, zmiękczające oraz wygładzające. Odżywka mocno wygładzająca włosy może też zawierać olej arganowy, który doskonale sprawdza się w przypadku pielęgnacji pasm pozbawionych blasku, osłabionych i mających tendencję do rozdwajania się końcówek. Odżywki wygładzające włosy zawierają również humektanty, na przykład pantenol. To składnik, który nawilża, sprawia, że włosy odzyskują objętość. Pasma stają się dzięki niemu miękkie i błyszczące.

Odżywki wygładzające włosy – co warto wiedzieć?

Odżywka wygładzająca włosy bez spłukiwania czy przeznaczona do spłukiwania musi być stosowana regularnie. To podstawa, żeby zauważyć pozytywne rezultaty. Odżywki do włosów wygładzające mogą być stosowane po zabiegu keratynowego prostowania. Dzięki zawartym w takich produktach składnikom pasma dłużej będą sypkie, lśniące i zregenerowane. Jeśli zależy Ci na wygładzeniu włosów, oprócz odżywki stosuj też zabieg olejowania. Dobierz olej do porowatości włosów, nakładaj go na dwie godziny przed myciem włosów na podkład, na przykład z aloesu.

Odżywki do włosów wygładzające i nie tylko – poznaj nasz asortyment!

Odżywki wygładzające do włosów są tylko częścią naszej bogatej oferty produktów do pielęgnacji pasm. Przygotowaliśmy odżywki, które odpowiedzą na potrzeby posiadaczek włosów o każdej porowatości. Sprawdź odżywki do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Oferujemy również produkty, które odpowiadają na konkretne potrzeby. Masz problem z przetłuszczającą się skórą głowy, a Twoje włosy szybko stają się przyklapnięte? Zdecyduj się na odżywkę do włosów przetłuszczających się – taki produkt będzie pielęgnował pasma, a jednocześnie nie będzie ich zbyt silnie przeciążał. W asortymencie Drogerii Pigment znajdziesz produkty dla osób, które nie stosują substancji pochodzenia zwierzęcego. Oprócz odżywek wegańskich znajdziesz też ekologiczne produkty w kostce, idealne dla osób chcących produkować mniejszą ilość śmieci.