The Ordinary

The Ordinary


Jakie kosmetyki oferuje marka The Ordinary?


Doskonała jakość tych produktów kryje się przede wszystkim w składzie. Ten jest prosty, pozbawiony zbędnych wypełniaczy i tanich substancji o znikomej skuteczności. W skład oferty tego producenta wchodzą przede wszystkim preparaty służące do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Wśród nich znajdziesz chociażby:  • serum;

  • krem nawilżający;

  • krem przeciwsłoneczny;

  • emulsję oczyszczającą;

  • bazę pod makijaż;

  • peeling;

  • tonik;

  • olejek do twarzy.


Można zatem zaryzykować stwierdzenie, że marka The Ordinary zapewnia kompletną pielęgnację związaną z oczyszczaniem skóry, z jej nawilżaniem, odżywianiem i przygotowaniem pod makijaż. To z pewnością dobra wiadomość dla osób, które lubią korzystać równocześnie z kosmetyków pochodzących z jednej linii.


Składniki aktywne w kosmetykach The Ordinary


To właśnie w nich tkwi cała siła. Optymalne, a nie minimalne ilości dobrze dobranych substancji aktywnych powodują, że te produkty są naprawdę skuteczne, a ostatecznie to jest najważniejsze. Co ciekawe, marka jest chętnie polecana wśród nastolatków, właśnie ze względu na kosmetyki o czystym składzie skoncentrowanym wyłącznie na substancjach mających rozwiązać konkretny problem. W przypadku młodych osób jest to oczywiście zwykletrądzik, nadprodukcja sebum oraz zaskórniki. W ofercie tej marki nie brakuje też kosmetyków z kwasem salicylowym i kwasem hialuronowym. Ten pierwszy skutecznie redukuje wypryski, a ten drugi nawilża. Do innych składników aktywnych wykorzystywanych przez The Ordinary należą peptydy, kwas askorbinowy, naturalne oleje, retinol, witamina C, cynk czy kwas mlekowy i migdałowy.


Kosmetyki The Ordinary w Drogerii Pigment


Choć produkty tej marki nie mają wygórowanej ceny, to zawsze warto polować na promocje. W naszej drogerii co jakiś czas pojawiają się akcje, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. Jeśli interesuje Cię marka The Ordinary unikająca niepotrzebnych składników, to z pewnością docenisz też nasze ekologiczne pakowanie przesyłek. Dla klientów dokonujących zakupów powyżej 150 zł przygotowaliśmy wysyłkę gratis!