Kategorie

Korektory do twarzy

Jeżeli możesz cieszyć się na co dzień promiennie wyglądającą cerą bez skazy, to szczerze zazdrościmy. Większość osób boryka się bowiem z mniejszymi lub większymi niedoskonałościami skóry twarzy. Z tej przyczyny chętnie sięgamy po kosmetyki, które pomagają skutecznie, a przede wszystkim szybko zamaskować niechciane zmiany. Najczęściej wybierane są korektory do twarzy, które wraz z odpowiednio dobranym podkładem i różem do policzków pozwolą uzyskać efekt zdrowej, pięknej cery. W naszej internetowej drogerii znajdziesz tanie korektory do twarzy marek kosmetycznych, dla których najistotniejszą kwestią jest skład i jakość produktu.

39 produktów

Perfekcyjna cera w zasięgu ręki

Jeżeli zależy Ci na zakamuflowaniu ewentualnych niedoskonałości cery, zawsze możesz nałożyć podwójną warstwę podkładu lub pudru. Jednak w ten sposób łatwo możesz osiągnąć nienaturalny efekt maski.. Zdecydowanie lepszym i bardziej skutecznym sposobem jest sięgnięcie po dobre korektory do twarzy dopasowane do konkretnych potrzeb skóry.

W zależności od potrzeb możesz wybierać spośród wielu korektorów przeznaczonych do konkretnych problemów skórnych. Oferujemy korektory pod oczy, które skutecznie ukryją ciemne kręgi, mamy mocno kryjące korektory do cery naczynkowej i trądzikowej, a także preparaty do używania okazyjnego na drobne, nagle pojawiające się niedoskonałości.

Jak dobrze dobrać korektor do twarzy?

Podobnie jak w przypadku pozostałych kosmetyków do makijażu, także i korektory do twarzy należy dopasowywać do naturalnego kolorytu skóry. Poza tym trzeba wybrać preparat przeznaczony do konkretnego problemu. Innego kosmetyku potrzebujesz, żeby ukryć cienie pod oczami, a innego do zamaskowania blizn po trądziku. W tej drugiej sytuacji równie dobrze jako korektor sprawdzić się może krem CC lub krem BB, który jednocześnie pielęgnuje i nawilża skórę.

Wybierając korektory, musisz zwrócić uwagę także na ich kolor. Jeśli chodzi Ci głównie o ujednolicenie kolorytu twarzy, to możesz zdecydować się na korektor w tonacji jak najbliższej Twojemu naturalnemu kolorowi, w ten sposób makijaż będzie wyglądał świeżo i naturalnie. W sytuacji, gdy chcesz poradzić sobie z poważniejszymi problemami, takimi jak przebarwienia czy blizny, sięgnij po kolorowe korektory do twarzy.

Korektory do zadań specjalnych

W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz dobre korektory do twarzy przeznaczone do skutecznego maskowania różnorodnych problemów cery. Zwróć uwagę na ich kolory, to pomoże Ci wybrać ten, którego w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Kolory w odcieniach zieleni doskonale maskują przebarwienia czerwone, czyli pęknięte naczynka, krostki czy plamy pigmentacyjne w kolorach czerwonych i purpurowych. Korektory żółte z kolei pomogą w skutecznym ukryciu sińców pod oczami i ciemnych plam pigmentacyjnych, a także piegów. Korektory lekko błękitne przeznaczone do zasłaniania żółtych plamek i bardzo ciemnych cieni pod oczami.

Stosując korektory do twarzy, należy nie tylko dobrać odpowiadający problemom skóry kolor, Należy także pamiętać o tym, aby zachować umiar. Nawet najlepszy kosmetyk stosowany w zbyt dużej ilości może wywołać odwrotny do zamierzonego skutek, czyli w przypadku korektora, może przyciągnąć wzrok do nieudolnie zamaskowanej skazy. Zapoznaj się z całą naszą ofertą korektorów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada potrzebom Twojej skóry. Warto też dodać, że z korektorem świetnie współgra baza pod makijaż.