Kategorie

Emulsje nawilżające do twarzy

Emulsje stanowią mieszankę dwóch substancji, które nie rozpuszczają się w sobie. Kosmetyki te charakteryzują się lekką formułą, dlatego możesz wykorzystać je, na przykład pod krem. Dzięki temu zawarte w nim składniki aktywne lepiej się wchłoną. Emulsje mogą mieć różnorodne działanie. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi produkty, które doskonale nawilżają. Są one szczególnie polecane dla skór suchych. Emulsja nawilżająca do twarzy może działać na więcej problemów niż odwodniona cera, dlatego warto wprowadzić ten kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Sprawdź, jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz emulsję nawilżającą, dzięki której zapomnisz o problemie suchych skórek.

7 produktów

Emulsje nawilżające do twarzy – dlaczego warto wybrać?

Nawilżająca emulsja do twarzy to kosmetyk, który warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji. Jest lekki, przyjemny w aplikowaniu, a przede wszystkim skuteczny. W Drogerii Pigment znajdziesz kosmetyki bogate w składniki aktywne, dzięki którym Twoja cera odzyska promienny wygląd. Jeśli zależy Ci na nawilżeniu, zwróć uwagę na emulsje z kwasem hialuronowym. Szukaj również ceramidów, które regenerują suchą skórę. Jeśli zależy Ci na przyspieszeniu regeneracji naskórka, wybieraj emulsje z prowitaminą B5. Niacynamid reguluje pracę gruczołów łojowych, więc powinien znaleźć się w Twojej pielęgnacji, jeśli masz problemy z przetłuszczającą się strefą T.

Dowiedz się więcej o stosowaniu emulsji nawilżających do twarzy

Emulsje nawilżające do twarzy – jak każdy inny kosmetyk – potrzebują czasu, żeby odmienić wygląd Twojej cery na lepsze. Pamiętaj więc o ich regularnym stosowaniu. Powinny znaleźć się w codziennej pielęgnacji. W Drogerii Pigment znajdziesz kosmetyki, które są przeznaczone do stosowania zarówno rano, jak i wieczorem. Możesz łączyć je z kremami – ich duży wybór jest dostępny w naszym asortymencie. Oprócz typowo nawilżających esencji oferujemy również produkty przeciwzmarszczkowe, które zawierają peptydy. Sprawdź bogatą ofertę emulsji koreańskich i wybierz produkt dopasowany do potrzeb Twojej skóry.