Kategorie

Mleczka z filtrem do ciała

W Drogerii Pigment znajdziesz mleczka z filtrem do ciała, które przydadzą Ci się podczas podróży. Dzięki nim ochronisz skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania, które przyczynia się do fotostarzenia skóry. Mleczka z filtrem do ciała są wygodne do nakładania, łatwo się rozsmarowują, dlatego z łatwością nałożysz je precyzyjnie. Kosmetyki dostępne w tej kategorii pozwolą Ci uniknąć bolesnych oparzeń skórnych, które potrafią zniszczyć nawet najpiękniejszy urlop. Sprawdź, jakie mleczka z filtrem do ciała dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz spośród nich produkt, dzięki któremu zadbasz o zdrowie i piękny wygląd skóry.

6 produktów
Dostępność
Producent

Mleczka z filtrem do ciała – dowiedz się więcej o stosowaniu

Stosowanie kosmetyków z filtrami jest niezbędne, żeby zachować zdrową, piękną skórę. Dostępne w Drogerii Pigment produkty do ochrony przeciwsłonecznej muszą być stosowane w odpowiedni sposób, żeby miały szansę działać skutecznie. Pamiętaj, żeby używać ich każdego dnia, kiedy wybierasz się na plażę czy długi spacer. Mleczka z filtrem do ciała mogą wymagać kolejnej aplikacji w ciągu dnia, na przykład po wejściu do wody czy wytarciu się ręcznikiem. Niektóre produkty wymagają nakładania na około pół godziny przed ekspozycją na słońce. Wszystko zależy jednak od kosmetyku, dlatego kieruj się wskazówkami producenta, żeby zapewnić sobie najwyższy możliwy stopień ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB.

Mleczka z filtrem do ciała – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz mleczko z filtrem do ciała, zwróć uwagę na to, jaką oferuje ochronę. Jeśli zależy Ci na wysokim stopniu zabezpieczenia, wybieraj spośród produktów z SPF50. Zwróć też uwagę na formę kosmetyku. Mleczko może być zamknięte w tubce, ale są też mleczka w sprayu. Kosmetyki przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej mogą zawierać dodatkowo składniki pielęgnujące. Często są wzbogacone witaminą E, która neutralizuje wolne rodniki, dlatego zapobiega starzeniu się skóry.

Mleczka z filtrem do ciała to nie wszystko – odkryj nasz asortyment!

W Drogerii Pigment wiemy, jak ważna jest ochrona skóry przed słońcem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór przeznaczonych do tego produktów. Oferujemy między innymi kremy z filtrem do ciała, a także do twarzy. To kosmetyki o przyjemnej formule, łatwe do nakładania, a przede wszystkim skuteczne. W naszej ofercie nie brakuje również sprayów z filtrem – są lubiane przede wszystkim za wygodę stosowania. Wystarczy je rozpylić i rozetrzeć. Oferujemy też olejki do ciała, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA/UVB, a jednocześnie ją pielęgnują. W ofercie nie brakuje też kosmetyków przeznaczonych do ochrony delikatnej skóry ust czy włosów, które są przecież stale narażone na działanie promieniowania. Jeśli zależy Ci na estetycznej opaleniźnie, sprawdź produkty, które przyspieszają opalanie. Dostępne są też kosmetyki utrwalające opaleniznę.