Kategorie

Szczotki do modelowania włosów

Do stylizowania włosów przydadzą Ci się nie tylko urządzenia, lecz także mniejsze akcesoria. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie szczotki do modelowania włosów, które doskonale sprawdzą się na co dzień, ale pomogą Ci też w uzyskaniu pięknej fryzury na ważne uroczystości. Oferujemy szczotki zarówno z naturalnym, jak i sztucznym włosiem. Mają różne kształty, dlatego znajdą wiele zastosowań. Sprawdź, jakie szczotki do włosów do modelowania dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu samodzielnie ułożysz ulubioną fryzurę.

26 produktów

Szczotka do modelowania włosów z nylonowymi szpilkami – czy warto wybrać?

Jednymi z najpopularniejszych szczotek do modelowania są te z nylonowymi szpilkami. W naszej ofercie znajdziesz modele z wygodnym trzonkiem, który dobrze trzyma się w dłoni. Wyposażona w nylonowe szpilki szczotka do włosów do modelowania posłuży Ci podczas suszenia. Na jej powierzchni znajdują się otwory, przez które ciepłe powietrze z suszarki swobodnie przepływa. Dzięki temu możesz suszyć pasma szybciej, a to ważne dla zachowania zdrowia pasm. Szczotka do włosów do modelowania pozwoli Ci unieść kosmyki u nasady lub wyprostować je. Dzięki temu mniej czasu poświęcisz na prostowanie włosów. Szczotka do modelowania włosów z nylonowymi szpilkami nie szarpie pasm, nie wyrywa ich i nie prowadzi do kruszenia. Jest też lekka i wygodna w używaniu.

Szczotka do modelowania z naturalnym włosiem – dlaczego warto wybrać?

Szczotki do modelowania włosów mogą mieć naturalne włosie z dzika. To rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Naturalne włosie charakteryzuje się antystatycznymi właściwościami, dlatego używanie go chroni włosy przed elektryzowaniem. Szczotki do modelowania włosów męskich i damskich wykazują działanie wygładzające. Włosie jest sztywne, dlatego doskonale radzi sobie z rozczesywaniem pasm, a przy tym nie łamie kosmyków i ich nie wyrywa.

Szczotka do modelowania – poznaj inne modele

W Drogerii Pigment znajdziesz szczotki, których kształt z pewnością możesz kojarzyć z wizyt u fryzjera. Są podłużne i zakończone szpikulcem. Takie szczotki fryzjerskie do modelowania znajdują zastosowanie podczas tapirowania. Są zakończone szpikulcem, ponieważ ułatwia on sprawne rozdzielanie pasm. Grzebyk na końcu służy natomiast do unoszenia włosów u nasady. Może być wykonany z połączenia nylonu oraz włosia naturalnego – taki model będzie działał skutecznie, a jednocześnie bezpiecznie. W naszym asortymencie znajduje się również wentylowana szczotka do modelowania włosów damskich i męskich. To modele, które mają ażurową konstrukcję. Znajdą zastosowanie podczas stylizowania włosów w trakcie suszenia. Sprawdzą się też do pielęgnacji – przy pomocy takiego modelu sprawnie i dokładnie rozprowadzisz odżywkę na całej długości pasm.

Szczotka do modelowania włosów męskich i damskich to nie wszystko! Odkryj naszą ofertę

Szczotka do modelowania włosów damskich i męskich czy szczotki fryzjerskie do modelowania są tylko częścią naszego asortymentu. Oferujemy wiele innych akcesoriów, dzięki którym ułożysz ładną fryzurę bez pomocy profesjonalisty. Oprócz szczotek do włosów przygotowaliśmy też grzebienie. To między innymi modele z szeroko rozstawionymi zębami, które ułatwiają rozczesywanie pasm. Oferujemy również turbany, które przydadzą Ci się, żeby chronić włosy w czasie snu przed uszkodzeniami. W naszej ofercie nie brakuje też ozdobnych gumek do włosów. To między innymi jedwabne modele, które są wyjątkowo delikatne dla pasm.