Kategorie

Tusze do rzęs wodoodporne

Aby spełnić twoje oczekiwania i zapewnić wysoką trwałość i odporność na wodę, w ofercie sklepu internetowego drogeriapigment.pl znajdziesz tusze do rzęs wodoodporne. Doskonale pokrywają rzęsy i uwydatniają ich naturalne piękno. Nie straszna jest im wysoka temperatura i opady deszczu, nie rozmazują się nawet w sytuacjach kryzysowych. Możesz wykorzystać je do makijażu oczu kiedy wybierasz się na basen, plażę czy po prostu w prognozie pogody zapowiedziany został deszcz. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości kosmetyki, wśród których znajdują się produkty przeznaczone do makijażu oczu, takie jak tusze do rzęs podkręcające, pogrubiające czy wydłużające. Niektóre z nich wyposażone są w specjalną, silikonową szczoteczkę, która ułatwia aplikację. U nas znajdziesz również różne kolory i marki. Sprawdź sama!

4 produktów
Dostępność

Tusze do rzęs wodoodporne, czyli idealny kosmetyk na każdą porę roku

Jeśli jest lato i marzysz o idealnym wyglądzie na plaży czy na basenie, ale boisz się, że całość się rozmarze po zetknięciu z wodą, to tusze do rzęs wodoodporne przychodzą z pomocą jest to kosmetyk trwały, nie ściera się i nie spływa. Możesz w nim płakać, pływać i biegać w deszczu. Jeśli często nieświadomie pocierasz oczy, to ten tusz przez kilkanaście godzin z pewnością nie rozsypie się na policzki. Tusze do rzęs wodoodporne to kosmetyki, które zapewniają doskonały wygląd rzęsom przez cały dzień. Wieczorem dopiero możesz je zmyć płynem do demakijażu.

Czy tusz do rzęs wodoodporny ma wady?

Tusze do rzęs, zwłaszcza wodoodporne mogą powodować zbytnie obciążenie powiek oraz osłabienie rzęs. Jeśli stosujesz agresywny demakijaż i przesuszasz rzęsy, to z czasem mogą one wymagać uzupełnienia rzęsami sztucznymi. W dzisiejszych czasach nie jest to żaden problem, ponieważ aplikację rzęs sztucznych możesz przeprowadzić sama w domu lub skorzystać z profesjonalnej pomocy kosmetyczki. Tusze do rzęs wodoodporne wymagają też zakupu specjalnego płynu do demakijażu i mogą przyczyniać się do podrażnienia wrażliwych oczu. Jednakże jeśli przed zastosowaniem tuszu przeprowadzisz test uczuleniowy, to możesz być pewna, że będzie on bezpieczny dla twoich oczu. Warto stosować naprzemiennie zwykłe tusze do rzęs i tusze do rzęs wodoodporne, w ten sposób z łatwością można uniknąć negatywnego oddziaływania. Podsumowując, tusze do rzęs wodoodporne powinny być stosowane w sytuacjach, kiedy będziesz mieć bezpośredni kontakt z wodą, tak jak podczas urlopu nad morzem czy oglądania wyjątkowo łzawego melodramatu. W innych przypadkach z łatwością możesz stosować inne tusze dostępne w naszym sklepie.