Kategorie

Pudry roświetlające

Pudry rozświetlające to bardzo ważna kategoria kosmetyków, ponieważ wiele osób używa ich nie tylko do rozświetlenia cery, ale także do nadania połysku innym częścią ciała. Puder rozświetlający prezentuje się pięknie na przykład na odkrytych ramionach lub dekolcie. Oferujemy pudry wygładzające makijaż, które dodają mu szlachetnego sznytu i niepowtarzalnej elegancji. W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz duży wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, a także doskonałe kosmetyki do makijażu — wśród nich rozmaite pudry do twarzy. Warto podkreślić, że nasz asortyment to wyłącznie kosmetyki najwyższej jakości sygnowane znanymi markami. Sprawdź sama, jakie pudry rozświetlające do twarzy mamy w swojej ofercie.

21 produktów

Jak stosować puder rozświetlający?

Puder rozświetlający w kamieniu lub w kulkach stosowany jest nieco inaczej niż klasyczne pudry wykańczające czy pudry utrwalające. Nie nakłada się go na całą twarz, a jedynie na wybrane jej fragmenty — w ten sposób można w dowolny sposób modelować owal twarzy. Najczęściej kobiety używają go do podkreślenia kości policzkowych, dzięki temu można optycznie wyszczuplić twarz i dodać jej świeżości. Najłatwiej aplikować pudry rozświetlające za pomocą sporego puchatego pędzelka, który pozwala na równomierne nałożenie kosmetyku, a jednocześnie nie nakłada się go w ten sposób zbyt dużo. Ponadto pudru rozświetlającego można używać także na innych częściach ciała, najczęściej na przedramionach i dekolcie. Nie powinno się jednak stosować go jako puder pod oczy.

Jaki puder rozświetlający wybrać?

Jeżeli szukasz kosmetyku, który stworzy na Twojej twarzy zachwycający efekt glow, to koniecznie uzupełnij swoją kosmetyczkę o puder rozświetlający w kulkach lub w kamieniu. Dzięki niemu z łatwością uzyskasz efekt skóry emanującej świeżością. Puder rozświetlający, podobnie jak inne pudry, chociażby puder ryżowy, bardzo ładnie wygładza skórę i utrwala makijaż.

To, na jaki puder rozświetlający do twarzy się zdecydujesz, zależy od wielu czynników — między innymi od Twojego naturalnego kolorytu cery, od jej stanu, a wreszcie od efektu, jaki pragniesz osiągnąć. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które jednocześnie rozświetlają cerę, matują ją i wygładzają. Większość pudrów tego rodzaju dostępna jest w odcieniach uniwersalnych — możesz stosować je z powodzeniem przez cały rok, ponieważ dobrze dopasowują się do aktualnego koloru skóry.

Puder rozświetlający w kamieniu czy w kulkach?

To, na jaką formę pudru rozświetlającego się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. Zarówno puder rozświetlający w kulkach, jak i ten prasowany pozwolą z łatwością osiągnąć doskonały efekt. Puder w kulkach często zawiera więcej kolorowych pigmentów niż ten w kamieniu, dlatego panie sięgają po nie chętniej latem, kiedy ładnie komponuje się z opaloną skórą. Jeżeli nie masz jeszcze w swojej kosmetyczce produktów tego typu, to warto ją uzupełnić o puder rozświetlający.