Kategorie

Pudry

83 produktów

Jednym z kosmetyków kolorowych, który najczęściej można znaleźć w damskiej kosmetyczce jest puder. Pozwala na poczucie komfortu, matuje skórę i nie pozwala na jej nadmierne błyszczenie.
Puder nakłada się na skończony makijaż, ma go utrwalić i zapewnia mu pożądane jedwabiste wykończenie. Pudry dostępne w naszej drogerii to kosmetyki dopasowane do potrzeb każdej kobiety. Można wybierać pomiędzy kolorami, odcieniami i właściwościami.
Jeśli skóra ma tendencję do błyszczenia idealnym rozwiązaniem jest puder matujący stworzony z myślą o cerze tłustej. Sprawi, że skóra będzie aksamitnie gładka przez wiele godzin. Co ciekawe puder matujący może być stosowany również jako baza pod makijaż, wówczas zwiększy jego przyczepność i utrwali go. Kobietom wybierającym modny ostatnimi czasy makijaż glow rekomendujemy by sięgnęły po puder rozświetlający, który zawiera błyszczące drobinki, odbijające światło. Sprawia on, że skóra wygląda świeżo i sprawia wrażenie zrelaksowanej. W naszej ofercie znajdują się pudry z błyszczącymi drobinkami o różnych kolorach, dzięki czemu makijaż może zyskać bardzo ciekawy efekt.
Kobietom, którym trudno jest dobrać odcień kosmetyku, polecamy puder transparentny, który zapewnia wykończenie makijażu, bez wpływu na jego kolor. Paniom, ceniącym sobie kosmetyki eko rekomendujemy puder naturalny, np, ryżowy, kokosowy lub bananowy.
Każdy z nich ma inne właściwości, które z powodzeniem można dopasować do rodzaju cery. Działają podobnie, jak puder transparentny, czyli nie dają kolorowego wykończenia dlatego sprawdzą się dla kobiet o różnej karnacji.