Kategorie

Podpaski

W dni menstruacyjne środki do higieny intymnej stanowią nieoceniony ratunek. Aktualnie na rynku można znaleźć naprawdę wiele propozycji zarówno wielo-, jak i jednokrotnego użytku, który zapewniają wysoką funkcjonalność, ale przede wszystkim wygodę i pewność siebie podczas miesiączki. Pomimo, że na sklepowych półkach coraz częściej można znaleźć tampony, kubeczki menstruacyjne, a niekiedy nawet bieliznę menstruacyjną, niezmiennie podpaski cieszą się największą popularnością. Dlatego w szerokim asortymencie naszej drogerii internetowej znalazły się podpaski od cenionych producentów na rynku, które różnią się między sobą chłonnością, grubością, rozmiarem, kształtem, obecnością skrzydełek, a także przeznaczeniem - na dzień, bądź na noc. Dzięki temu znajdziesz u nas podpaski w pełni odpowiadające Twoim indywidualnym preferencjom.

40 produktów

Podpaski - Twój sprzymierzeniec w trakcie miesiączki

Podpaski to bez wątpienia jeden z popularniejszych produktów do higieny intymnej i nie ma w tym nic dziwnego. Podpaski zazwyczaj odznaczają się przystępnymi cenami, a co najważniejsze są także łatwiejsze w użytkowaniu. Można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, więc gdy pojawi się potrzeba wymiany podpaski na nową, to nie ma najmniejszego problemu. Ponadto dobre podpaski nie tylko zapewniają wygodę, swobodę ruchów oraz pewność siebie. Jednym z ich zadań, o którym mało kto pamięta, jest skuteczne zabezpieczenie bielizny przed ewentualnymi zabarwieniami. Decydując się na podpaski, warto jednak poznać potrzeby swoje oraz swojego organizmu. Najlepiej sięgać po produkty wykonane z materiałów, które nie podrażniają i nie uczulają skóry w okolicach miejsc intymnych.

Czym wyróżniają się podpaski na noc?

Podpaskę w ciągu pierwszych dni miesiączki powinno zmieniać się co około 3-4 godziny. W kolejnych dniach natomiast czas ten można wydłużyć do 6 godzin. Oczywiście wszystko zależy również o chłonności oraz grubości podpasek na dzień, po które sięgniesz. Jeśli chcesz zadbać o niezawodną ochronę w nocy, polecamy podpaski na noc, które świetnie spełniają swoje zadanie przez blisko 8 godzin. Warto zaznaczyć, że pomimo mniej nasilonego krwawienia, podpaski na noc zazwyczaj odznaczają się większą chłonnością oraz rozmiarem. Ponadto bardzo często są one wyposażone w dodatkowe, szersze skrzydełka, które dodatkowo zabezpieczają brzegi bielizny przed wcześniej wspomnianymi zabrudzeniami. Dla osób z wrażliwą skórą zaleca się wybrać miękkie podpaski bawełniane lub bambusowe, aniżeli wyposażone w chłonną siateczkę wykonaną z tworzyw sztucznych. Może się ona bowiem przyczynić do pojawienia się nieprzyjemnych oparzeń.

Podpaski i inne produkty do higieny intymnej dostępne w Pigmencie

Asortyment Drogerii Pigment jest niezwykle zróżnicowany, dzięki czemu, niezależnie od wieku oraz preferencji, znajdziesz u nas produkty do higieny intymnej, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom. Oprócz podpasek od takich producentów jak Naturella, Bella czy Always o różnej wielkości, grubości i chłonności, proponujemy również podpaski naturalne od Ginger Organic. Ponadto w naszej drogerii internetowej znajdziesz szeroki wybór tamponów firmy O.B. oraz tamponów organicznych od Ginger Organic. Dodatkowo w celu zachowania prawidłowego pH miejsc intymnych oraz zminimalizowania ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych w skutkach infekcji - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie płynami (naturalnymi, łagodzącymi, nawilżającymi), żelami (naturalnymi, łagodzącymi, nawilżającymi) oraz piankami do higieny intymnej przebadanymi pod kątem dermatologicznym i ginekologicznym.