Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Termoochronne sera do włosów

Włosy są codziennie wystawiane na działanie wielu czynników zewnętrznych — zaczynając od mrozu i wiatru, po wysokie temperatury emitowane przez suszarki, lokówki oraz prostownice. Aby cieszyć się pięknymi, zdrowymi i pełnymi blasku pasmami, warto sięgnąć po termoochronne sera do włosów. Znajdziesz je w szerokim asortymencie naszej Drogerii Pigment. Oferujemy preparaty zamknięte w kompaktowych oraz wydajnych buteleczkach z wygodną pompką dozującą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Z pewnością każdy znajdzie u nas serum termoochronne do włosów odpowiadające jego potrzebom!

5 produktów

Serum termoochronne do włosów — wielofunkcyjny preparat do stylizacji

Na sklepowych półkach codziennie pojawiają się nowe preparaty przeznaczone do pielęgnacji bądź stylizacji włosów. Bardzo często stanowią one udoskonaloną wersję bestsellera, który został stworzony na podstawie potrzeb klientów. Jednym z takich przykładów są sera dedykowane różnym typom włosów. Wśród nich można znaleźć również serum termoochronne do włosów, które warto uwzględnić w codziennej pielęgnacji, w szczególności, jeśli korzystasz z urządzeń emitujących wysokie temperatury. Produkt wyróżniający się odpowiednio skomponowanym składem przede wszystkim skutecznie ochroni pasma przed zniszczeniem, zarazem poprawiając ich dotychczasowy wygląd. Niemniej regularne jego stosowanie może zapobiec m.in. wystąpieniu rozdwojonych końcówek.

W jaki sposób nakładać serum termoochronne do włosów?

Serum termoochronne do włosów, podobnie jak inne kosmetyki tego typu, charakteryzuje się gęstą konsystencją oraz wysokim stężeniem składników aktywnych. Z tego też względu należy uważać, aby nie przesadzić z jego ilością podczas aplikacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych preparatów termoochronne sera do włosów najlepiej nakładać na jeszcze wilgotne pasma zaraz po ich umyciu. Dzięki temu skutecznie zabezpieczysz je przed wysoką temperaturą emitowaną przez suszarkę, lokówkę czy prostownicę. Przed pierwszym użyciem warto zapoznać się z zaleceniami producenta, aby mieć pewność, że produkt stosuje się prawidłowo.

Termoochronne sera do włosów i nie tylko! Jakie kosmetyki znajdziesz w asortymencie naszej Drogerii Pigment?

Asortyment Drogerii Pigment jest stale poszerzany o nowe produkty. W ten sposób mamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas to, czego tak długo poszukiwał. Oczywiście wiemy, jak ważna jest odpowiednia termoochrona, dlatego znajdziesz u nas nie tylko termoochronne sera do włosów. Oferujemy również termoochronne spraye do włosów, które są równie proste i wygodne w użyciu — wszystko za sprawą pompek dozujących. Oprócz tego nie mogło również zabraknąć produktów teksturyzujących do włosów, które znacząco ułatwiają nadanie pasmom odpowiedniej struktury. Koniecznie sprawdź pozostałą część naszej oferty!