Kategorie

Woreczki na mydło

W Drogerii Pigment znajdziesz mnóstwo akcesoriów, które przydadzą Ci się podczas kąpieli. Oferujemy woreczki na mydło – dzięki nim zmienisz swoje ulubione mydło w kostkę peelingującą. W asortymencie dostępne są worki wykonane z różnych materiałów – możesz wybrać produkt z włókna sizalowego lub tworzywa bambusowego. Niezależnie od tego, na jaki worek na mydło się zdecydujesz, zyskasz akcesorium, dzięki któremu nie tylko dokładnie oczyścisz skórę, lecz także przeprowadzisz delikatny peeling. Zrobisz to błyskawicznie podczas kąpieli i przygotujesz skórę na nałożenie kolejnych kosmetyków. Sprawdź, jakie woreczki na mydło dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz akcesorium, dzięki któremu przeprowadzisz peeling.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Woreczek na mydło – dlaczego warto stosować?

W Drogerii Pigment znajdziesz niejeden worek na mydło, który sprawi, że przeprowadzenie peelingu zajmie Ci chwilkę, a sam masaż będzie bardzo przyjemny. Oferujemy woreczki, które charakteryzują się delikatnie chropowatą strukturą. Dzięki niej pozbędziesz się martwego naskórka oraz pobudzisz krążenie krwi, a to ważne, kiedy walczysz z pomarańczową skórką. Woreczek na mydło w kostce jest łatwy do używania. Wystarczy, że włożysz do niego ulubione mydło, następnie zwilżysz worek i ciało, a później wykonasz masaż. Produkt będzie też chronił kostkę przed rozgniataniem i kruszeniem, dlatego mydło posłuży Ci na dłużej.

Woreczek na mydło i nie tylko – poznaj nasz asortyment!

Woreczek na mydło w kostce to tylko część naszego rozbudowanego asortymentu, w którym znajdziesz różnorodne akcesoria do kąpieli. Możesz zdecydować się na myjki i gąbki – mają one za zadanie przede wszystkim dobrze oczyścić skórę, jednak sprawdzą się też do masażu oraz usuwania martwego naskórka. Możesz zdecydować się na gąbkę z wypustkami lub bez nich. Gąbki i myjki z naszej oferty są wytrzymałe i łatwe do wyczyszczenia. Sprawdź też dostępne u nas mydelniczki. Na to akcesorium odłożysz nie tylko mydło, lecz także szampon w kostce. Dzięki temu unikniesz zabrudzenia umywalki czy wanny. Mydelniczka może pełnić nie tylko praktyczną, lecz także estetyczną funkcję. Możesz zdecydować się na model z drewna, który doskonale zaprezentuje się we wnętrzu urządzonym w skandynawskim lub boho stylu.