Kategorie

Zestawy pędzli

Wykonanie pięknego makijażu zależy nie tylko od wykorzystanych kosmetyków, lecz także akcesoriów. Szczególnie ważne są pędzle, które należy dopasować do używanych produktów. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy pędzli zarówno do makijażu twarzy, jak i oczu. To komplety skomponowane w taki sposób, żeby zapewnić Ci niezbędne narzędzia do wykonania pełnego makijażu cery lub powiek. Sprawdź, jakie zestawy pędzli do makijażu dla Ciebie przygotowaliśmy.

1 produkt
Dostępność
Producent

Zestawy pędzli do makijażu twarzy – co w nich znajdziesz?

W Drogerii Pigment znajdziesz zróżnicowane zestawy pędzli do makijażu. Możesz wybrać komplet zawierający akcesoria zarówno do malowania twarzy, jak i oczu. W tego typu zestawach znajdziesz produkt idealny do nakładania podkładu – dzięki niemu zapomnisz o efekcie maski, a uzyskasz naturalny efekt, a jednocześnie odpowiednie krycie niedoskonałości. Pędzle z zestawu ułatwią Ci również konturowanie twarzy. Dzięki nim możesz więc wysmuklić nos czy sprawić, że czoło będzie wydawało się mniejsze. Zestaw pędzli do twarzy może też zawierać akcesoria, które umożliwią nakładanie i rozcieranie produktów na górnej powiece, na przykład na linii rzęs.

Pędzle do makijażu – zestawy do oczu

Jeśli uwielbiasz tworzyć na powiece oryginalne makijaże, potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi. Właściwie dobrane pędzle sprawią, że makijaż przebiegnie znacznie sprawniej, a jego efekty okażą się znacznie lepsze. Komplet pędzli do makijażu oczu może zawierać produkt przeznaczony do zaaplikowania korektora czy bazy na górną powiekę. Oczywiście nie może zabraknąć akcesorium do nakładania cieni oraz pędzli, które umożliwią sprawne blendowanie ze sobą kolorów. Zestaw może też zawierać niewielki, ścięty pędzel idealny do nakładania eyelinera oraz szczoteczkę, którą przeczeszesz brwi i rzęsy.

Komplet pędzli do makijażu – czym się wyróżnia?

Dostępne w naszym asortymencie komplety pędzli są przemyślane. Jeśli nie chcesz samodzielnie dobierać akcesoriów, zdecyduj się na zestaw. Pędzle do makijażu wyróżniają się solidnym wykonaniem. Oferujemy produkty z syntetycznego włosia, które jest cruelty-free, a doskonale naśladuje to naturalne. Wytrzymałe uchwyty są połączone z główką pędzla przy pomocy solidnej skuwki. W naszym asortymencie znajdziesz niejeden komplet pędzli do makijażu zamknięty w wygodnej kosmetyczce, która ułatwia przechowywanie akcesoriów oraz podróżowanie z nimi.

Pędzle do makijażu – zestawy to nie wszystko!

Jeśli chcesz szybko skompletować potrzebne akcesoria, zdecyduj się na zestaw. Pędzle do makijażu twarzy i oczu występują w naszej ofercie również pojedynczo. Możesz więc dobrać coś, czego Ci brakuje, lub przetestować akcesoria innej marki. Oferujemy między innymi pędzle do podkładu, dzięki którym nałożysz kosmetyk bez brudzenia dłoni, unikniesz efektu maski, a jednocześnie skutecznie zamaskujesz niedoskonałości. W naszym asortymencie znajdziesz też pędzle do różu, bronzera i rozświetlacza, a więc wszystko, czego potrzebujesz, żeby wykonać konturowanie. Oferujemy też pędzle do pudru, dzięki którym sprawnie zaaplikujesz kosmetyk przeznaczony do utrwalenia makijażu.