Kategorie

Waciki bezpyłowe

Nieustanną popularnością cieszą się jednorazowe waciki, które są wykorzystywane podczas pielęgnacji i nie tylko. Jest to produkt niezwykle praktyczny, uniwersalny i przydatny w wielu sytuacjach. W sklepie internetowym Drogeria Pigment dostępne są waciki bezpyłowe, bardzo przydatne m.in. podczas wykonywania manicure i pedicure. Ich zastosowanie zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Dzięki swojej uniwersalności waciki te powinny być obowiązkowym elementem w kosmetyczce każdej kobiety, gdyż z pewnością przydadzą się w wielu sytuacjach.

3 produktów
Dostępność

Dlaczego warto wybrać waciki bezpyłowe?

Podczas stosowania klasycznych wacików kosmetycznych zdarza się, że dochodzi do pozostawienia drobnych włosków. Taka sytuacja jest niepożądana zwłaszcza podczas przygotowywania płytki paznokci do wykonania manicure, ponieważ włoski po wacikach powodują, że położony lakier nie wygląda estetycznie i zauważalne są nierówności. Często zdarza się także, że pozostałości po klasycznych wacikach przyczepiają się do pędzelka od lakieru lub bazy, w wyniku czego nakładanie produktu jest znacząco utrudnione. Włoski mogą przedostać się także do buteleczki. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to wybierz waciki bezpyłowe, które są niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie musisz obawiać się, że pozostawią na płytkach paznokci niechciane włókna. Dzięki nim Twój manicure z pewnością będzie prezentować się doskonale.

Waciki bezpyłowe kluczowym elementem manicure hybrydowego

Jeżeli jesteś miłośniczką manicure hybrydowego, to z pewnością powinnaś zaopatrzyć, się w waciki bezpyłowe. Jest to produkt, który znacząco ułatwia wykonanie estetycznej stylizacji paznokci. Zanim jednak ich użyjesz, to konieczne jest przygotowanie płytki paznokcia poprzez odpowiednie piłowanie aż do momentu uzyskania odpowiedniego kształtu. Kolejnym elementem manicure jest usunięcie skórek przy pomocy skośnie zakończonych patyczków lub metalowego kopytka. Po wykonaniu tych czynności możesz przystąpić do wyrównania i zmatowienia płytki. Do tego celu posłuży Ci bloczek polerski, który znajdziesz w Drogerii Pigment. Dopiero w tym momencie możesz użyć wacików bezpyłowych, które wcześniej powinnaś nasączyć cleanerem. Dzięki temu, odtłuścisz płytkę paznokci i zwiększysz przyczepność lakieru. W efekcie stylizacja paznokci będzie trwała.

Waciki bezpyłowe idealne do ściągania hybrydy i zmywania lakieru

Waciki bezpyłowe dostępne są w postaci połączonych ze sobą niewielkich prostokątów, które są nawinięte na dużą rolkę. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, a ponadto umożliwia bezproblemowe przechowywanie wacików, a także wygodny transport w mobilnym kuferku. Jeżeli cenisz sobie akcesoria do paznokci, które ułatwią Ci zdjęcie hybrydy, to z pewnością powinnaś postawić na waciki bezpyłowe. Jest to produkt, dzięki któremu szybko usuniesz lakier. W przypadku tradycyjnego manicure wystarczy, że nasączysz waciki bezpyłowe zmywaczem i przystąpisz do zmywania zwykłego lakieru. Jeżeli natomiast na swoich paznokciach masz nałożony lakier hybrydowy, to konieczne jest nasączenie wacików acetonem i przyłożenie ich do paznokci na około 15 minut po uprzednim spiłowaniu warstwy topu. Waciki możesz owinąć folią aluminiową. Po tym czasie lakier powinien się skruszyć, dzięki czemu bez trudu usuniesz jego pozostałości przy pomocy kopytka lub radełka.