Kategorie

Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn

110 produktów

Każdy mężczyzna chce, aby jego twarz wyglądała męsko i nie nosiła śladów niedoskonałości. Idealna skóra dodaje pewności siebie, dlatego coraz więcej panów zdaje sobie sprawę, jak ważna jest pielęgnacja twarzy dla mężczyzn.
Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn nie jest ani trudna, ani skomplikowana. Najważniejsze jest by była regularna i dopasowana do typu skóry.
Każdy mężczyzna powinien wiedzieć, że dobra pielęgnacja opiera się na dwóch krokach: oczyszczanie i odżywianie. Pierwszy krok to mycie twarzy i jej peelingowanie. Twarz powinna być myta dwa razy dziennie, rano i wieczorem, dzięki temu z jej powierzchni usuwany jest nadmiar sebum, kurz i inne zanieczyszczenia. Warto, by mycie twarzy połączone było z wykonywaniem ok. dwóch razy w tygodniu peelingiem, który ściera martwy naskórek, oczyszcza pory i zapobiega ich zatykaniu a także przygotowuje do kolejnego etapu, na który składa się idealna pielęgnacja twarzy dla mężczyzn. Mowa o odżywieniu skóry, który zapewniają kremy do twarzy dla mężczyzn i balsamy. Należy je nakładać na oczyszczoną skórę i pozostawiać do wchłonięcia. Są bogate w witaminy i minerały, odpowiadają za poziom nawilżenia skóry i regulują wydzielanie sebum.
Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn obejmuje także pielęgnację brody. Dzięki niej zarost jest miękki, dobrze się układa i jest podatny na stylizację. Podobnie jak w przypadku pielęgnacji skóry jest dwuetapowy, czyli najpierw oczyszczanie i odżywianie.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drogerii, wybierz kosmetyki stworzone do swojej skóry i spraw, że pielęgnacja nabierze nowego wymiaru.