Darmowa dostawa na kultowe The Ordinary! Zobacz ofertę

Kategorie

Eyelinery

27 produktów

Kreska na powiece to element niemal każdego makijażu oka. Pięknie wygląda w makijażu dziennym i jest niezbędna również w wieczorowym. Perfekcyjnie wykonana powiększa oczy i zagęszcza brwi. Jak wykonać idealną kreskę?
Przydadzą się eyelinery.
Dobry eyeliner sprawi, że narysowanie perfekcyjnej kreski nie będzie stanowić już problemu. Mniej wprawionym paniom polecamy szybkoschnące eyelinery w pisaku, którymi łatwo narysować cieniutką kreskę nie odrywając pisaka od powieki, bardziej zaawansowana dłoń może sięgnąć po eyeliner w żelu lub w płynie, które aplikuje się pędzelkiem.
Najlepszy eyeliner.
Dobry eyeliner to taki, którym z łatwością można namalować na powiece pięknie wygiętą jaskółkę. Dla jednych są to miękkie eyelinery w pędzelku, inne kobiety wolą diplinery, które stanowią alternatywę dla pisaków. Eyelinery powinny szybko wysychać, dobrze kryć skórę i nie odbijać się na powiece.
Wybierając eyeliner, gdy zdecydujemy jaki jego wariant będzie dla nas najlepszy, do wyboru pozostaje kolor. W każdej damskiej kosmetyczce powinien znaleźć się co najmniej jeden - czarny. W odważniejszym makijażu świetnie sprawdzą się eyelinery kolorowe lub brokatowe.