Kategorie

Koloryzacja

293 produktów

“Kobieta zmienną jest” - mówi znane nam wszystkim przysłowie. Największą i zarazem najszybszą zmianą u kobiety jest zmiana koloru włosów. Mówi się także, że zmiany w życiu kobiety zaczynają się od włosów, a ile w tym jest racji, powie każda z nas.
Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na to jest koloryzacja. W kilkadziesiąt minut sprawia, że kobieta staje się nie do rozpoznania. Decydując się na nowy kolor włosów możemy wybierać pomiędzy koloryzacją trwałą i zmywalną, która spłukuje się po kliku do kilkunastu myciach. Do wyboru masz mnóstwo kosmetyków: farby do włosów, szampony koloryzującerozjaśniacz do włosów czy henna do włosów.
W dzisiejszych czasach koloryzacja włosów daje bardzo wiele możliwości. Możemy uzyskać naturalne kolory i różne ich odcienie po zupełnie szalone barwy jak różowy, zielony, niebieski. Jeśli zmiana ma być drobna można zdecydować się na koloryzację pojedynczych pasemek, bądź samych końcówek. Dzięki koloryzacji możemy wykreować look o jakim marzymy.
W trendach koloryzacji dominują ostatnio refleksy, czyli subtelnie jaśniejsze, cieniutkie pasemka, które mają wyglądać, jak rozjaśnione słońcem. Innym modnym trendem jest ombre i sombre, czyli efekt jaśniejszych końcówek. Dla bardziej odważnych kobiet styliści polecają pastelowe kolory i odcienie szarości.
Sprawdź naszą ofertę, być może zainspiruje Cię do zmian.