Kategorie

Stylizacja męskich włosów to nie lada wyzwanie, na szczęście w naszej ofercie znajdziecie wszystkie produkty, które Wam ja ułatwią. Poznajcie je lepiej i wybierzcie produkt najlepszy dla siebie.
Pomada do włosów.
Najczęściej wykorzystywanym produktem do włosów jest pomada do włosów. Ma ona stałą, dość twardą konsystencję i powstaje na bazie olejów. Ma błyszczące wykończenie, dlatego najlepsza będzie do tworzenia fryzur klasycznych, eleganckich. Ułożona za jej pomocą fryzura jest trwała, dlatego często służy także do tworzenia kontrolowanego nieładu. Pomada do włosów ma kilka wariantów trwałości, im włosy są delikatniejsze i cieńsze tym mocniejszego utrwalenia wymagają. Należy jednak pamiętać, że im mniej produktu nałożymy na włosy tym wyglądają one naturalniej.
Guma do włosów dla mężczyzn.
Jeśli włosy sprawiają kłopot podczas stylizacji, są niesforne i trudne do ułożenia, najlepsza będzie guma do włosów dla mężczyzn. Służy ona nadaniu kreatywnego, nonszalanckiego looku i pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu modelującego.
Pasta do włosów dla mężczyzn.
Pasta do włosów dla mężczyzn to odmiana żeli, wosków i kremów. Usztywnia włosy, jednak nie jest to takie utrwalenie jak w przypadku żelu. Najlepiej sprawdzi się w przypadku włosów grubych i sztywnych, a przypadku miękkich i delikatnych pasta do włosów może okazać się zbyt słaba. Najczęściej mężczyźni wybierają pastę matującą, dzięki której mogą stworzyć bardzo naturalnie wyglądającą fryzurę.

Stylizacja

25 produktów
Wyświetlono 24 z 25 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty