Kategorie

Trwałe farby do włosów

167 produktów

Wiele kobiet marzy o innym kolorze fryzury, najlepszym na to sposobem jest użycie farby do włosów. Dzięki niej w kilka chwil można zmienić swój look. Kobiety sięgają po farby do włosów, by podkreślić kolor, zmienić dotychczasowy odcień włosów, czy zakryć siwiznę. Powodów jest bardzo wiele, jednak cel jeden - stworzyć piękną fryzurę. Farbowanie włosów nie jest trudne i można wykonać je samodzielnie. Wystarczy wymieszać wszystkie składniki farby, znajdujące się w opakowaniu, rozprowadzić ją na włosach, przytrzymać przez czas rekomendowany przez producenta i spłukać, a następnie ułożyć.
Farba do włosów - jaką wybrać?
Myśląc o wyborze farby do włosów najpierw przychodzi nam na myśl kolor. Producenci proponują farby o tylu kolorach i odcieniach, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze jest jednak, by farba do włosów nie wysuszała i nie osłabiała włosów. Zbyt częste farbowanie sprawia, że włosy stają się łamliwe i zaczynają się kruszyć, dlatego do koloryzacji należy podchodzić rozsądnie i sprawdzać skład farb.
Jeśli zależy nam na delikatnej zmianie koloru z pomocą przychodzi farba do włosów przeznaczona do naturalnej koloryzacji, która subtelnie zmienia odcień ton w ton. Nie zawiera ona w składzie amoniaku. Polecana jest tym kobietom, którym zależy na wydobyciu głębi koloru i uzyskaniu bardzo naturalnego efektu.
Trwała farba do włosów.
Trwała farba do włosów to taka, która nie wypłukuje się z włosów i pozwala przez długi czas cieszyć się efektem koloryzacji. Włosy pozostają lśniące, a ich kolor głęboki.