Kategorie

Pomadki do ust

172 produktów

Perfekcyjny wizaż nie może istnieć bez makijażu ust. Są one jego wykończeniem i symbolem kobiecości. Dodają makijażowi klasy, sprawiając, że kobieta wygląda elegancko i na pewną siebie.
Najlepsza szminka do ust.
Szminka nie tylko nadaje ustom pożądany kolor, dobra pomadka ma także właściwości pielęgnacyjne. Wygładza usta i chroni je przed wysychaniem. Najlepsza szminka do ust to taka, która długo pozostaje na ustach i nie rozmazuje się, ale przede wszystkim jest dobrana do urody i stylizacji osoby.
Jak wybrać szminkę?
W wyborze najważniejszy jest kolor. Ma pasować do karnacji i typu urody, ale także do stroju. Ważne jest jednak, by szminka uzupełnia makijaż, stanowiąc z jego resztą całość. Zasada jest taka: mocny makijaż, subtelna szminka do ust i odwrotnie, wówczas makijaż wygląda świeżo i elegancko.
Wybierając szminkę należy także zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć, jeśli zależy nam na powiększeniu ust sięgnijmy po pomadki z błyszczącymi drobinkami, eleganckiego charakteru dodadzą pomadki matowe.
Hit ostatnich sezonów - pomadki matowe.
Matowe pomadki zyskały sympatię blogerek i gwiazd. Głównie dlatego, że długo utrzymują się na ustach, a ich kolory są bardzo intensywne. Pomadki matowe wyglądają dobrze bez względu na wybrany kolor - odcienie nude wyglądają bardzo naturalnie i pasują do każdej stylizacji.
Matowe pomadki w ciemniejszych kolorach to doskonałe dopełnienie eleganckich i wieczorowych kreacji, pięknie wyglądają w minimalistycznym makijażu.