Premiera w Pigmencie – marka Slavia! Q&A z marką

Twarz, Lifestyle, Ogólne
Spis treści

Pigment: Marka Slavia – krótka historia niezwykłej marki. Zdradzicie kilka słów na temat waszej filozofii?

Slavia: Każdy człowiek chce być szczęśliwy. Szczęście to jednak nie jednorazowy cel do osiągnięcia, lecz droga. Wierzymy, że szczęśliwa Kobieta to taka, która znalazła balans między życiem zawodowym, a prywatnym. Cieszy się dobrymi relacjami, żyje w zgodzie z naturą i samą sobą. Jest spełniona i pewna siebie. Zna swoją wartość, w końcu jest Słowianką.

Slavia chce być wsparciem dla Słowianek, ale i nie tylko. Takim drogowskazem na drodze, jednak bez wymuszonej presji i sztuczności. Tak po prostu, po ludzku, z humorem.
Przy tworzeniu naszych kosmetyków połączyliśmy rodzinne doświadczenie kosmetyczne Klaudii z wartościami weganizmu promowanymi przez Maćka i Kacpra. Nasza oferta to nie tylko naturalne, wegańskie kosmetyki, ale przede wszystkim skuteczne produkty oparte na nauce, by dawać Kobietom to, co najlepsze. 

Pigment: Szczególnie latem chętnie sięgamy po kosmetyki z witaminą C. Efekt glow i promienna cera to wciąż upragniony efekt. Jakie produkty z tym składnikiem są dostępne w waszej ofercie?

Slavia: Niektórzy w dalszym ciągu obawiają się stosowania kosmetyków z witaminą C w słoneczną pogodę. Zupełnie niepotrzebnie! Stabilne formy witaminy C nie wchodzą w żadną negatywną reakcję ze słońcem. Wręcz przeciwnie! Witamina C wzmacnia działanie filtrów SPF, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepszą ochronę przeciwsłoneczną. 

W naszym asortymencie posiadamy z tym składnikiem dwa produkty: rozświetlający krem do twarzy na dzień z aktywną witaminą C 3% oraz witaminowe serum olejowe, w którym również znajduje się 3% witaminy C. Warto zaznaczyć, że zastosowaliśmy w nich stabilną formę witaminy – tetraizopalmitynian askorbylu – która jest wysoko zaawansowana technologicznie i nie podrażnia skóry. W dodatku jej skuteczność można zauważyć już od stężenia 0,5% w produkcie.

Pigment: Wasza marka posiada wiele kosmetycznych perełek, a co z pielęgnacją ujędrniającą – od czego zacząć?

Slavia: W naturalnej pielęgnacji ujędrniającej warto szczególną uwagę poświęcić peptydom. To rewelacyjny składnik przeciwstarzeniowy! Peptydy wnikają głęboko w skórę i działają na poziomie komórkowym, dzięki czemu mają zdolność do pobudzania syntezy kolagenu i elastyny. 

Dla przykładu biomimetyczny peptyd Argireline jest wręcz porównywany do botoksu, ponieważ rozluźnia nadmierne napięcia mięśni twarzy i wygładza zmarszczki. Zastosowaliśmy go w naszym peptydowym kremie do twarzy na noc. Z kolei innowacyjny peptyd Dawnergy to przełom w pielęgnacji okolicy skóry pod oczami! Peptyd ten nie tylko wpływa na niwelowanie zmarszczek mimicznych, ale także na redukcję opuchnięć i zasinień, ponieważ dosłownie rozbudza komórki skóry pod oczami. Nie mogliśmy nie wykorzystać jego dobroczynnych właściwości w naszym peptydowym kremie pod oczy.

Pigment: Zdradzicie, co jeszcze planujecie w przyszłości?

Slavia: Jedno słowo – rozwój. Rozwój w oparciu o naukę i technologię połączone z naturą. Cały czas stawiamy na budowanie marki i poszerzanie asortymentu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji twarzy. Chcemy, by każdy mógł zbudować kompleksową, skuteczną pielęgnację z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Slavia. 

Stawianie na jakość ma jednak również swoją cenę. Prace nad stworzeniem i udoskonaleniem jednego produktu pochłaniają ogromne ilości czasu. Z tego też względu naszych zaufanych klientów prosimy o nieco cierpliwości, a obiecujemy, że w przyszłości nasze produkty zrewanżują się efektami stosowania 🙂

Pigment: Bardzo dziękujemy za rozmowę 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two × 4 =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT