Wyjątkowe chwile z książką, czyli BIBLIOTEKA CZUŁYCH GESTÓW tworzona dla seniorów

Lifestyle, Ogólne
Spis treści

BIBLIOTEKA CZUŁYCH GESTÓW dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie. W dniach 25.07 -14.08 w naszych drogeriach stacjonarnych zbieramy książki nowe i używane. Wspólnie z Wami tworzymy czułą czytelnię, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

W Pigmencie kochamy książki, stąd też pomysł na wyjątkową akcję – BIBLIOTEKĘ CZUŁYCHGESTÓW Jest to projekt realizowanych w ramach naszych działań Czuli dla siebie, czuli na siebie – w których podkreślamy zarówno troskę o nas samych, czułość w stosunku do siebie, ale też uważność na drugą osobę, zaopiekowanie się jej potrzebami, czułość i wrażliwość na innych.

Biblioteka czułych gestów – o co chodzi?

W akcji BIBLIOTEKA CZUŁYCH GESTÓW chcemy zachęcić seniorów, a dokładniej podopiecznych krakowskiego Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie do aktywnego czytania. Czytając pobudzamy wyobraźnię, możemy kreować świat tworzony przez autora na tysiące sposobów, zatem każda lektura to otwieranie kolejnych drzwi.

Zbiórka książek prowadzona jest w naszych sklepach stacjonarnych przy ulicy:

  • Karmelickiej 47
  • Długiej 76
  • Jerzmanowskiego 14/45

przyjmujemy książki zarówno nowe jak i używane, jednak muszą być w dobrym stanie. Naszą czułą czytelnię chcemy wyposażyć w m.in. literaturę piękną, powieści, fantastykę, romanse czy kryminały.

Zbiórka książek trwa od 25 lipca do 14 sierpnia. Zatem jeśli macie książki, które kurzą się na półkach lub chcecie podarować nową literaturę krakowskim seniorom – serdecznie zachęcamy do włączenia się w nasza akcję.

W podarowanych książkach warto zamieścić miłą dedykację lub własnoręcznie zrobioną zakładkę. Stwórzmy razem piękną BIBLIOTEKĘ CZUŁYCH GESTÓW!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five + eighteen =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT