Dobre pędzle to podstawa zjawiskowego makijażu!

Ogólne
Spis treści

Ibra to nowa na naszym rynku marka produkująca akcesoria do makijażu. Dzisiaj przyjrzymy się paru pędzlom tej polskiej marki, zobaczymy zarówno te do oczu jak i do twarzy. W ofercie naszej drogerii znajdziecie wszystkie modele. Co wyróżnia je na tle innych? Na pewno przystępność cenowa, pędzle nie są bowiem zbyt drogie, a wiele z nich wykonanych jest z włosia naturalnego.

W ofercie znajdziemy również dobrej jakości pędzle syntetyczne. Które mogą przydać się najbardziej?

Pędzle do różu

08 – pędzel do różu, również idealny do bronzera. Jest miękki i bardzo delikatny, wykonany z naturalnego włosia. Będziemy bardzo łatwo rozcierać z jego pomocą nasz róż.  Może okazać się nawet lepszy przy nakładaniu bronzera i konturowaniu, ponieważ jest lekko ścięty i bardzo pasuje do wgłębienia pod kością policzkową.

 

ibra08.jpg

Pędzle do oczu i brwi

02 – skośny pędzelek do oczu i brwi. Z jego pomocą możemy narysować kreskę, np. ciemnym cieniem na mokro, podkreślić i wypełnić linię brwi czy nawet nałożyć pod nią korektor. Możemy też używać go na dolnej powiece by podkreślić linię rzęs. Jest dość spory jak na ścięte pędzle oraz raczej twardy. Włoski rozmieszczone są bardzo gęsto i są stosunkowo krótkie.

 

ibra-02.jpg

Pędzle do pudru

09 – pędzel do pudru wykonany z naturalnego włosia. Miękki, duży, umożliwi utrwalenie podkładu z pomocą pudru, równe rozprowadzenie go na twarzy zaledwie paroma ruchami. Nadaje się do produktów w kamieniu i sypkich.

 

ibra09.jpg

Pędzle do blendowania

13 – pędzel do blendowania cieni na powiece. Wykonany z włosia kozy posiada kształt miotełki. Z jego pomocą możemy połączyć dwa cienie, rozetrzeć różnice między nimi.

 

ibra-13.jpg

Pędzle do pudru

11 – pędzel do pudru lub różu oraz bronzera przy 'opalaniu’ twarzy. Wykonany jest z włosia syntetycznego, bardzo miękkiego i elastycznego.  Idealny zarówno do produktów w kamieniu i sypkich. Z jego pomocą możemy nałożyć róż, puder, rozetrzeć bronzer czy po prostu rozblendować produkty na twarzy.

 

ibra11.jpg

 

Jeśli jeszcze nie miałyście styczności z pędzlami Ibra, koniecznie je wypróbujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + two =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT