Efektowny i oryginalny manicure? Z tymi pyłkami to możliwe!

Ogólne
Spis treści

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety! Aby nasz manicure był wyjątkowy i przykuwał spojrzenia często staramy się tworzyć wymyślne zdobienia. W tym celu z pomocą przychodzą nam specjalne pyłki, dzięki którym w krótkim czasie przygotujemy atrakcyjne zdobienie!

Dzisiaj przyjrzymy się najpopularniejszym pyłkom do manicure od NeoNail. Efekty sprawią, że nasz manicure będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo!

Chrome Effect Silver – dzięki niemu stworzymy na paznokciach metaliczny efekt srebra. Możemy uzyskać bardziej lustrzany błysk lub pozwolić by drobinki były bardziej widoczne.

Glittery Effect 03 – to klasyczny brokat o dość dużych drobinkach. Są jasne, lekko opalizują, ładnie wyglądają zarówno na jasnej i ciemnej bazie.

Sunset Effect 01 – to naprawdę efekt zachodzącego słońca! Pyłek ma kolor czerwieni i lekko opalizuje na żółto i złoto oraz bardziej śliwkowy odcień. Jest niesamowicie drobny i całkowicie kryjący, pięknie lśni i odbija światło.

Moonlight Effect 03 – najlepiej wygląda na ciemnych lakierach, opalizuje na fioletowo i kobaltowo. Jest idealny jeśli marzymy o ciemnym, granatowo-fioletowym manicure!

Klasyczna „syrenka” Neonail (Arielle Effect)– jasny, perłowy pyłek opalizuje na morelowo i cudownie wygląda na każdym lakierze, szczególnie jasnych, pastelowych nude.

pigment7_3.jpg

Fluo Effect Blue Green 02 – ten pyłek sprawi, że paznokcie, będą świecić w ciemności! Możemy wykorzystać pyłek do namalowania wzorków lub pokrycia całych paznokci, które zobaczymy po zmroku!

Dajcie znać, które z efektów podobają Wam się najbardziej!

One thought on “Efektowny i oryginalny manicure? Z tymi pyłkami to możliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + thirteen =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT