Poznaj nową kolekcję Paris – my love od NeoNail i lśnij – nie tylko w sylwestrową noc!

Ogólne
Spis treści

W ostatnim czasie swoją premierę miała najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail Paris – my love. My jesteśmy nią oczarowani! Każdy lakier zawiera przepiękne, iskrzące drobinki i będzie świetnym, lśniącym uzupełnieniem klasycznych kolorów, jakie w większości każda „lakieromaniaczka” posiada. 🙂  Odcienie idealnie nadają się do wykonania sylwestrowego manicure, ale także sprawią że nasze paznokcie nie pozostaną niezauważone również w inne dni w roku. 🙂

Lakiery do paznokci na imprezę lub sylwestra

Każdy kolor idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wieczorowej, imprezowej stylizacji!

Satin – ciemna śliwka z drobinkami. Bardzo ładny, klasyczny kolor, który może być dodatkiem do innych kolorów, lub stanowić jednolity, elegancki kolor naszych paznokciach.

Nicole – bardzo oryginalna i ciekawa butelkowa zieleń wpadająca w turkus. Nasycony drobinkami lakier delikatnie opalizuje, jest bardzo intensywny i nasycony.

Laetita – głębokie, ciemne bordo z lekko opalizującymi drobinkami. Piękny odcień dla fanek ciemnych czerwieni i odcieni bordo na paznokciach.

Sophie – granat, lekko wpadający w kobalt. Ten kolor również zawiera drobinki i pięknie lśni. Jest delikatnie bardziej transparentny i wymaga dwóch warstw.

Alizee – piękna, jasna i nasycona, ciepła czerwień. Lakier zawiera lśniące drobinki, które w tym wypadku są większe i lepiej widoczne niż w kolorze Laetita.

Felicita – jasne srebro, lakier z małymi drobinkami. Idealny do zdobienia pojedynczych paznokci oraz dzięki gęstości drobinek, malowania wzorów.

Czy w nowej kolekcji NeoNail znalazłyście swojego faworyta? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two + 9 =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT