Spektakularne rzęsy w kilka minut!

Ogólne
Spis treści

Jak idealnie przykleić sztuczne rzęsy i które okażą się dla nas najlepsze? Dzisiaj modele, które polecamy i które będą idealne na różne okazje. Do tego parę rad o tym jak ułatwić sobie przyklejanie rzęs.

Wszystkie modele, które dla Was wybraliśmy mają cienkie paski, więc bez problemu poradzą są sobie z nimi nawet początkujące osoby. Jeżeli nie macie doświadczenia w zakładaniu sztucznych rzęs, unikajcie modeli z grubymi i twardymi paskami.

Jak łatwo przykleić rzęsy?

Na początek delikatnie odrywamy je z opakowania. Możemy zrobić to palcami lub pęsetą ale musimy uważać by nie zniekształcić rzęs.

Następnie przymierzamy je do naszego oka. Koniec, przy który znajdują się krótsze rzęsy powinnyśmy umieścić blisko naszego wewnętrznego kącika i wtedy ocenić czy ich długość jest odpowiednia. Jeżeli okażą się za długie, wtedy możemy je przyciąć przy zewnętrznym końcu. Najczęściej wystarczy odciąć 2-3 mm.

Trzymając rzęsy w palcach lub z pomocą pęsety, nakładamy na nie klej. Wiele rzęs, np. Eylure mają dodany świetny klej do opakowań, ale, np. Ardell wymagają dokupienia osobnego kleju – w tym wypadku najlepiej sprawdzi się klej DUO, który również znajdziecie w naszej drogerii.

Nakładając klej, skupiamy się szczególnie na końcówkach pasków i miejscu, które będziemy przyklejać w naszym wewnętrznym kąciku- tam rzęsy najczęściej się odrywają.

Kiedy nasz klej trochę przeschnie, zaczynamy przyklejać rzęsy. Nie warto się śpieszyć – jeśli klej będzie zbyt świeży, nie zwiąże się ze skórą i cały proces będzie trudniejszy.

Rzęsy przykładamy z pomocą pęsety do środkowej części linii rzęs. Potem pęsetą przyklejamy pasek w kącikach – wewnętrznym i zewnętrznym.

Końcem pęsety dociskamy na całej długości po kolei i palcami lekko wywijamy rzęsy do góry. Oczywiście sztuczne rzęsy możemy lekko podkręcić z pomocą zalotki lub dodatkowo pomalować tuszem.

Jaki model rzęs wybrać?

Eylure, Lengthening No 080

Bardzo wydłużający model. Włoski rozmieszczone są równo, niezbyt gęsto, tworzą delikatny i gęsty wachlarzyk cienkich rzęs. Rzęsy są zagęszczone, ale nie przeciążone, całość wygląda bardzo lekko. To produkt dla kobiet, które chcą wydłużyć i zagęścić rzęsy, ale bez mocnego i ciężkiego efektu. Włoski na pasku są ładnie podkręcone, a rzęsy przylepia się łatwo.

Ardell, Demi Wispies Black

Najbardziej klasyczne, gęste rzęsy o średniej długości i dość intensywnej gęstości. Dłuższe włoski znajdują się na zewnątrz i bardzo ładnie otwierają oko. Te rzęsy są dość krótkie, więc trzeba uważać, aby nie przyciąć za dużo. Nadają się na co dzień i na wieczór. Łatwo je przykleić i są jednym z bezpieczniejszych modeli.

Ardell, Baby Demi

Trochę krótsze rzęsy dla tych kobiet, które wolą delikatniejszy efekt i uznały, że zwykłe Demi Wispies są dla nich za mocne lub za długie. Ten model najlepiej nadaje się do zagęszczania bez zbytniego wydłużania.

Ardell, Accent 315

To połówki rzęs, które naklejamy tylko w zewnętrznych kącikach. Jeśli marzymy o efekcie kociego oka, właśnie ten model daje taki efekt. Dodatkowo końcówki przykleja się o wiele łatwiej niż całe paski, ale należy pamiętać o odpowiednim dobraniu długości, tak aby końcówki nie odcinały się za bardzo od reszty rzęs. Jeżeli chcemy uzyskać równomierny efekt pamiętajmy o mocnym wytuszowaniu naszych naturalnych rzęs.

Eylure, Enchanted Shoes are my muse

Bardzo spektakularny model, idealny na wieczór. Rzęsy są tu gęste i długie, ładnie podkręcone i naturalnie rozmieszczone. To taka wyraźniejsza wersja Demi Wispies dla osób poszukujących bardziej wyrazistego efektu. Do Eylure dołączony jest również klej, a jakość rzęs jest na tyle dobra, że po oczyszczeniu paska możemy nosić je ponownie.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy post pomoże Wam wybrać idealne sztuczne rzęsy! Jakich dotąd używałyście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifteen − 5 =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT