Premiera! Poznaj najlepsze kremy nawilżające Aqua Zone od Hagi

Twarz
Spis treści

Istnieją różne typy cery, a w związku z tym i wymagania, jakie ma skóra każdej i każdego z nas. Jednak wszystkie je łączy jedno – potrzeba odpowiedniego nawilżenia. Nie poradzi sobie bez niego zarówno skóra odwodniona i wrażliwa, ale także tłusta oraz problematyczna. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała zaawansowana seria Hagi AQUA ZONE. Poznaj naturalne kosmetyki stworzone w duchu slow skincare, które zadbają o Twoją skórę dogłębnie i długotrwale.

Kiedy zaawansowana technologia łączy się z naturą

Najnowsza linia Hagi AQUA ZONE bazuje na idealnym połączeniu: zaawansowanej technologii ze składnikami wprost z natury. Głównym jej komponentem jest kompleks trzech związków sacharydowych. Aquaxyl, bo o nim mowa, odbudowuje i wzmacnia barierę naskórka. Ten składnik, Hagi, połączyło z roślinną gliceryną. Taki duet uzupełnia swoje działanie i natychmiastowo wpływa na cyrkulację wilgoci, dogłębnie nawilża na wielu poziomach naskórka.

Pielęgnacja w duchu health being skincare

Hagi AQUA ZONE staje w kontrze do fast skincare. Seria kosmetyków powstała z myślą o działaniu holistycznym oraz uważnej i świadomej pielęgnacji. Formuły długotrwale wspierają naturalne procesy regeneracji skóry i chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak stres oksydacyjny czy zmiany temperatur. Hagi AQUA ZONE to pielęgnacja w duchu health being skincare i skupienie się na potrzebach skóry.

Na serię składają się trzy kremy do całodobowej pielęgnacji każdego typu cery, a przede wszystkim tej wrażliwej i najbardziej wymagającej:

To nie wszystko, bo nie ma skutecznej pielęgnacji skóry bez odpowiedniego oczyszczania. Dlatego w serii Hagi AQUA ZONE znalazło się aż pięć łagodnych kosmetyków do mycia wrażliwej skóry twarzy. Składniki zostały dobrane tak, by już podczas demakijażu skóra była nawilżona i ukojona, bez uczucia ściągnięcia. Duet masła do demakijażu oraz żelu-galaretki dokładnie usuwa makijaż, filtry SPF oraz inne zanieczyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + seventeen =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT