Q&A z marką Fuemo!

Marka fuemo q&a
Twarz, Lifestyle, Ogólne
Spis treści

Pigment:

Początki – co skłoniło Was do założenia marki?

Fuemo:

Nasze ścieżki życia, choć różnorodne, skrzyżowały się w tym jednym, wyjątkowym momencie, kiedy odkryliśmy w sobie wspólne pasje. Zdrowy sportowy styl życia, zamiłowanie do natury oraz pragnienie budowania solidnej przyszłości – te wartości stały się mostem łączącym nasze serca i ambicje.

Maciek przez dwie pełne pasji dekady oddawał się grze w siatkówkę, zawsze promował zdrowy i aktywny tryb życia. Jego determinacja i dyscyplina, wypracowane na boisku, przekładają się na każdy aspekt jego codzienności.

Z kolei moje życie było zanurzone w świecie finansów i inwestycji. Choć codzienna praca wiązała się z bankowością, w sercu tliło się nieugaszone marzenie o stworzeniu czegoś pięknego, coś co łączyłoby estetykę z jakością. Te marzenia miały korzenie w czasach, gdy w młodości pracowałam w branży kosmetycznej. Tamte doświadczenia nie tylko wzbogaciły moją wiedzę, ale również utwierdziły w przekonaniu, że chcę tworzyć produkty, które będą odzwierciedleniem mojej pasji i wartości.

Wszystko zaczęło się od naszych własnych potrzeb. Gdy byłam w pierwszej  ciąży, zaczęłam zmagać się z  AZS. Później okazało się, że nasze dzieci również cierpiały na te same dolegliwości. Wtedy stało się dla nas oczywiste, że chcemy tworzyć produkty, które będą bezpieczne i delikatne.

Łącząc nasze siły, doświadczenie i pragnienia, postanowiliśmy wspólnie podążać ścieżką, która pozwoli nam na realizację marzeń i dzielenie się nimi z innymi. Nasza wspólna wizja stała się fundamentem dla czegoś wyjątkowego, co pragniemy ofiarować światu. Właśnie dlatego stworzyliśmy FUEMO – by połączyć najszlachetniejsze składniki natury z elegancją, jaką oferują nasze produkty.

Pigment:

Trzy słowa określające markę Fuemo to…?

Fuemo: 

Szlachetność – nasza marka jest wyrazem najgłębszego szacunku do tradycji i jakości. W każdym produkcie Fuemo kryje się starannie dobrany skład oparty na najszlachetniejszych składnikach natury, które są jednocześnie bezpieczne dla skóry i środowiska.

Elegancja – Fuemo to nie tylko kosmetyki, ale też styl i klasyka. Współczesna elegancja przejawia się w minimalistycznym designie naszych opakowań, w subtelnych nutach zapachowych oraz w doborze składników, które odzwierciedlają luksus i finezję.

Kobiecość – Każdy produkt jest tworzony z myślą o współczesnej kobiecie, która ceni sobie naturalność, ale również chce poczuć się wyjątkowo. Fuemo to celebrowanie kobiecej siły, delikatności i niezależności.

FUEMO to symfonia szlachetności, elegancji i kobiecości, której nuty odzwierciedlają wartości i ducha naszej marki, stanowiąc hymn dla wszystkich kobiet pragnących pielęgnować swoje naturalne piękno. Marka FUEMO jest bliska każdej kobiecie, w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, przekonania, czy wyznania.

To marka ponadczasowa, która pokonuje wszelkie bariery i wyznacza nowe trendy.

Pigment:

Komórki macierzyste to kluczowy składnik maski nawilżającej Altitude. Jakich efektów możemy się spodziewać i w jaki sposób te składniki aktywne wpływają na naszą skórę?

Fuemo:

Rozumienie roli komórek macierzystych w kosmetologii zaczyna się od poznania źródła ich pochodzenia. Nasza główna inspiracja pochodzi z Różanecznika Alpejskiego, rośliny rosnącej w surowych warunkach Alp. Ta wyjątkowa roślina, narażona na silne promieniowanie UV i drastyczne zmiany temperatury, jest symbolem niezwykłej odporności i siły.

Komórki macierzyste z Różanecznika Alpejskiego, dzięki swoim unikalnym właściwościom, przynoszą skórze szereg korzyści. Przede wszystkim, działają rewitalizująco na komórki macierzyste skóry, co odnawia jej młodzieńczy blask. Dzięki bogatej zawartości cytokinin, naturalnie opóźniają procesy starzenia się skóry. A nasz specjalny składnik, PhytoCellTec Alp Rose™, pomaga w regeneracji naskórka, wzmacnia funkcję bariery skóry i umożliwia jej adaptację do zmiennych warunków klimatycznych.

Co ważne, nasze twierdzenia oparte są na naukowych badaniach. W jednym z badań przeprowadzonych przez szwajcarskie laboratorium, ekstrakt z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego wykazał zdolność do redukcji utraty wody w naskórku aż o 39%, co jest kluczem do zdrowej, nawilżonej skóry. Dodatkowo, ekstrakt ten ma zdolność do wygładzania zmarszczek mimicznych, co przekłada się na młodszy wygląd skóry.

W naszej masce nawilżającej ALTITUDE wykorzystujemy pełny potencjał PhytoCellTec Alp Rose™, dając naszym klientom możliwość korzystania z tych wyjątkowych właściwości w codziennej pielęgnacji skóry. Jeśli chodzi o skuteczność i naturalne piękno, stawiamy na moc, jaką niesie za sobą natura.

Pigment:

Wasz kultowy produkt: balsam brązujący Sublime skradł serca nasze i naszych fanów. W czym tkwi jego sekret? 

Fuemo:

Podstawą popularności balsamu brązującego SUBLIME jest synergia kilku istotnych elementów.

Przede wszystkim, zapach. Nasz balsam łączy w sobie świeżość wanilii, egzotykę mango i orzeźwiającą nutę pomarańczy. To kompozycja, która sprawia, że aplikacja staje się prawdziwym doświadczeniem dla zmysłów.

Kolejnym ważnym aspektem jest skład produktu, który gwarantuje brak smug i przebarwień. Wiemy, jak wiele osób obawia się tych nieestetycznych efektów przy używaniu samoopalaczy, dlatego tak mocno skupiliśmy się na ich eliminacji. Dodatkowo uniknęliśmy specyficznego zapachu, który często towarzyszy tego typu produktom. Nasz balsam po aplikacji pozostawia jedynie przyjemny ślad aromatyczny.

Chcemy również podkreślić wydajność naszego balsamu. Mimo że jest kremowy, łatwo się rozprowadza, co sprawia, że jedno opakowanie wystarcza na naprawdę długo.

I na koniec, ale bynajmniej nie mniej ważne – reakcje naszych klientek. To one są naszym największym termometrem. Ich entuzjastyczne opinie, miłość do produktu i lojalność wobec marki FUEMO i balsamu Sublime są dla nas najlepszym dowodem na to, że stworzyliśmy coś wyjątkowego.

Pigment:

Jaka jest wasza filozofia w tworzeniu naturalnych kosmetyków?

Fuemo:

Filozofia marki FUEMO w tworzeniu naturalnych kosmetyków odzwierciedla głęboką misję połączenia relaksu, regeneracji i potrzeb współczesnej kobiety z siłą i bogactwem natury. Dążymy do tego, by nasze produkty były nie tylko odpowiedzią na realne potrzeby naszych klientek, ale również emanacją elegancji, jaką FUEMO wprowadza w każdy aspekt swojej działalności. 

W pełni zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności wobec świata, w którym działamy. Dlatego nasze decyzje, niezależnie od tego, czy dotyczą opakowań, czy formuł produktów, są podejmowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Chcemy, aby każdy kosmetyk FUEMO nie tylko przynosił korzyści estetyczne, ale też budował świadomość ekologiczną wśród naszej społeczności. 

Pigment:

Najbliższe plany na przyszłość to…? 

Fuemo:

Plany na przyszłość marki FUEMO koncentrują się na przemyślanym i zrównoważonym rozwoju. Dążymy do wprowadzania innowacji, które są spójne z naszą filozofią, a jednocześnie odpowiadają na rosnące potrzeby naszych klientek. Jesteśmy ucieleśnieniem szlachetności i elegancji natury, co potwierdza certyfikat VIVA VEGAN. Stawiamy na produkty 100% wegańskie, dla których każdy składnik jest pieczołowicie dobierany i ma jasno określony cel. Inspirując się siłą kobiecości, dążymy do połączenia skuteczności z elegancją w naszych produktach. Jesienna linia będzie kolejnym krokiem w realizacji tej wizji, oferując zaawansowane, dokładnie przebadane formuły wzbogacone o najszlachetniejsze składniki z natury. FUEMO to nie tylko kosmetyki – to filozofia podkreślania autentycznego piękna i mocy kobiecości. 

Nasza jesień zapowiada się naprawdę gorąco. Przygotujcie się na produkty, które ponownie zdefiniują standardy w dziedzinie naturalnych kosmetyków.  

Pigment:

Bardzo dziękujemy za rozmowę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − three =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT