Pigment na Ekotykach – dwa dni porad, pielęgnacji i rozwoju!

Lifestyle, Twarz
Spis treści

Jako Drogeria Pigment jesteśmy już właściwie stałym gościem i partnerem Ekotyków. Podczas wiosennej edycji tego wydarzenia w Forum Wydarzeń rozszerzyliśmy pomysł z jego zimowej odsłony. Stworzyliśmy Akademię Kultury Piękna! Nie mogliście się tam pojawić? Mamy dla Was relację.

Czym jest Akademia Kultury Piękna?

To nowa inicjatywa Drogerii Pigment, za którą stoją nasi Eksperci, producenci oraz przedstawiciele marek, z którymi współpracujemy, influencerzy oraz pasjonaci kosmetyczni, pragnący dzielić się swoimi doświadczeniami. Misją i celem naszej Akademii jest wprowadzanie w świat kosmetyków, pielęgnowanie dobrych praktyk, rozwój proekologicznego podejścia oraz inicjowanie dyskusji o biznesie i innowacjach w branży beauty.

Akademię stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą zgłębić swoją wiedzę na temat kometyków i ich składów u źródła. Ekotyki to tylko jedna z okazji do zadania pytań.
W przyszłości planujemy udział również w kolejnych edycjach oraz innych wydarzeniach.
Nie boimy się żadnych pytań, dlatego zachęcamy uczestników do aktywnego udziału w prelekcjach i zadawania pytań – to świetna okazja, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące kwestie i zaspokoić ciekawość.

Akademia Kultury Piękna na wiosennych Ekotykach

Uczestnicy AKP w ramach spotkań otrzymali solidną dawkę wiedzy. Wyszli nie tylko z torbami pełnymi dobranych do swoich potrzeb kosmetyków, ale i z głową pełną inspiracji czy nowych, sprawdzonych informacji.

Wiedzę mogliście czerpać m.in. z prelekcji Magdaleny Władowskiej na temat rozpoczęcia świadomej pielęgnacji oraz włączenia marki The Ordinary – po raz kolejny wyszliśmy naprzeciw Waszemu olbrzymiemu zainteresowaniu marką. Przypominamy, że oprócz e-booka o TO czy tego spotkania, w poszukiwaniu wiedzy i porady możecie dołączyć również do naszej specjalnej grupy na Facebooku: The Ordinary – jak stosować i co wybrać

Poza tym odbyły się też:

– spotkania z technologami i specjalistami marek Alkemie, Mokosh, Ovium czy Sensum Mare o innowacjach i społecznej odpowiedzialności biznesu,

– wykład na temat zawiłości składów kosmetyków reprezentantek grupy na Facebooku Twarzing,

– konsultacje z naszymi wewnętrznymi Ekspertami ds pielęgnacji i włosów,

– rozmowy, w tym z Szafą Sztywniary, od kilku lat zaangażowaną w ekologiczny, świadomy styl życia.

Pojawiła się też okazja do networkingu (wymiany doświadczeń, bliższego poznania interesujących osób i kontaktów biznesowych), a w przerwach między kolejnymi wystąpieniami można było zasięgnąć porady i dobrać kosmetyki z oferty Pigmentu u naszych Ekspertów w specjalnie wydzielonej przestrzeni.

To była pierwsza, ale na pewno nie ostatnia edycja Akademii Kultury Piękna. Chcemy, byście z naszą pomocą (a potem samodzielnie!) świadomie dobierali produkty, podobnie, jak przy wybieraniu żywności, czerpali wiedzę z pewnych źródeł, czytali składy i uczyli się na temat ich działania – aby wyciągnąć z produktów skoncentrowaną w 100% esencję piękna 🙂

W pozostałej części Forum odbywały się standardowe targi kosmetyczne. Z edycji na edycję przybywa na Ekotykach interesujących, innowacyjnych i ściśle sprofilowanych marek. Specjalizacja jest tutaj często kluczem do sukcesu i zainteresowania.

Co kupiliście i jakie macie wrażenia?  Dawajcie znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − five =

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT