baner
Kategorie

Higiena

Higiena i zdrowie to jeden z najbardziej rozbudowanych działów Drogerii Pigment. Umieściliśmy tu wszystko, co może być przydatne podczas codziennej pielęgnacji. Oferujemy bardzo duży wybór akcesoriów higienicznych takich jak patyczki, chusteczki i waciki higieniczne. Znajdziesz tu produkty przeznaczone do higieny intymnej, preparaty i akcesoria do higieny jamy ustnej oraz wiele produktów niezbędnych podczas golenia i depilacji. W tej kategorii znajdują się także wyroby do dezynfekcji i ochrony antybakteryjnej. Ostatnią grupą są naturalne herbaty funkcyjne dostępne w ogromnym wyborze smaków i aromatów.

480 produktów

Akcesoria higieniczne

Codzienne czynności higieniczne, makijaż i demakijaż wymagają zwykle sięgnięcia nie tylko po różnego rodzaju preparaty, ale także po jednorazowe akcesoria takie jak waciki, patyczki i chusteczki higieniczne. Dzięki nim można łatwo poprawić makijaż albo skutecznie go usunąć. Można też w delikatny i bezpieczny sposób oczyścić oczy, małżowinę uszną lub inne trudno dostępne miejsca, zwłaszcza na ciele dziecka. Oprócz produktów jednorazowych mamy również rozwiązania bardziej ekologiczne, na przykład wielorazowe płatki higieniczne. Z kolei w przypadku patyczków jednorazowych masz do wyboru wersję klasyczną lub biodegradowalną wykonaną z bambusa.

Higiena intymna

Higiena i zdrowie obejmuje też produkty potrzebne do zachowania odpowiedniej higieny strefy intymnej. Znalazły się tutaj więc rozmaite tampony, podpaski i wkładki, w tym warianty wykonane z bawełny organicznej. Oferujemy także preparaty takie jak płyny do higieny intymnej, pianki i żele do higieny intymnej. Wszystkie są przebadane dermatologicznie i przeznaczone do pielęgnacji tej delikatnej strefy ciała. Są to produkty dla osób w każdym wieku. W zależności od potrzeb możesz wybrać preparat o działaniu nawilżającym, regenerującym lub łagodzącym. W asortymencie znalazły się również chusteczki do higieny intymnej przydatne zwłaszcza poza domem.

Higiena i zdrowie jamy ustnej

Codzienne mycie zębów należy do podstawowych sposobów dbania o higienę i zdrowie jamy ustnej. Dlatego w Drogerii Pigment znajdują się niezbędne do tego rodzaju pielęgnacji produkty. Przygotowaliśmy szeroki wybór past do zębów: z fluorem lub bez, z węglem aktywnym, wybielające, do zębów wrażliwych oraz pasty naturalne dostępne w wielu smakach i aromatach. Oprócz past w naszej ofercie znajdziesz także płyny do płukania jamy ustnej. Jeżeli chodzi o akcesoria do higieny jamy ustnej, to proponujemy spory wybór szczoteczek, w tym bambusowe modele i specjalne miękkie szczoteczki dla dzieci. W naszej drogerii internetowej możesz kupić również nici dentystyczne pozwalające dokładnie oczyścić trudno dostępne miejsca.

Depilacja

W kategorii higiena i zdrowie nie mogło zabraknąć także produktów przeznaczonych do golenia i depilacji. Są to produkty wysokiej jakości przeznaczone dla każdego. Proponujemy maszynki jednorazowe oraz maszynki z wymiennymi wkładami. Jako ich uzupełnienie możesz kupić pianki i żele do golenia, w tym delikatne emulsje do golenia okolic intymnych. Depilacja obejmuje też takie produkty jak woski, paski, plastry oraz kremy przeznaczone do usuwania niechcianych włosków z wybranych części ciała. Poza tym w naszym asortymencie znajdziesz preparaty po depilacji, które w wyraźny sposób spowalniają wyrastanie nowych włosków.

Higiena i zdrowie – pozostałe produkty

W prezentowanej kategorii znalazły się także inne produkty z zakresu higieny i zdrowia. Należą do niej produkty antybakteryjne pomagające zapobiec zakażeniu różnymi wirusami. Mamy tu więc mydła antybakteryjne, chusteczki i żele antybakteryjne oraz maski ochronne. Kolejnym elementem kategorii higiena i zdrowie są różnego rodzaju herbaty naturalne. Proponujemy bardzo duży wybór naparów z ziół i owoców o różnym przeznaczeniu. Mamy na przykład herbatki relaksujące, ułatwiające zasypianie, przywracające równowagę, rozgrzewające i wiele innych.