Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Męska skóra jest grubsza niż skóra kobiet, zawiera więcej gruczołów łojowych i produkuje więcej sebum. Głównie z tego powodu, wymaga specjalnego i dokładnego oczyszczania, które nie podrażni skóry.
Najlepszy żel do mycia twarzy dla mężczyzn.
W zależności od rodzaju skóry męska skóra wymaga innej pielęgnacji, która zaczyna się od dokładnego jej mycia. Dlatego wybierając żel do twarzy dla mężczyzn warto poznać typ skóry, który się posiada. Innego oczyszczenia wymaga skóra tłusta, w przypadku której konieczne jest silniejsze oczyszczenie skóry i jej porów z sebum i normalizacja skóry, która zaczyna się już na tym poziomie. Żel do mycia twarzy dla mężczyzn o skórze suchej powinien nawilżać i chronić skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie może powodować jej przesuszenia i ściągnięcia, ale uczucie świeżości i nawilżenia. Jeśli skóra jest skłonna do podrażnień i reakcji alergicznych najlepszym wyborem będzie hipoalergiczny żel do twarzy dla mężczyzn, który delikatnie, ale dokładnie ją oczyści.
Aby dalsza pielęgnacja była bardziej skuteczna, maksymalnie dwa razy w tygodniu zaleca się wykonanie peelingu, najlepszy do tego będzie bogaty w ścierające drobinki żel do mycia twarzy dla mężczyzn. Regularnie stosowany sprawi, że skóra będzie miękka, nabierze zdrowego koloru, a pory nie będą się zatykać.
Balsam do brody - pielęgnacja dla brodaczy.
Utrzymującym się trendem u mężczyzn jest zarost, a mycie owłosionej skóry twarzy zwykłym żelem może nie wystarczyć - preparaty te pielęgnują skórę, ale nie dbają o włosy. Brodę i wąsy najlepiej myć specjalnym preparatem. Przyda się balsam do brody o właściwościach odżywczych, który jednocześnie myje i nie wysusza skóry i zarostu. Balsam do brody należy aplikować kolistymi ruchami, aby dotarł do skóry i działał również na jej powierzchni zapewniając nawilżenie i ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Oczyszczanie twarzy dla mężczyzn

18 produktów