Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Pomimo, że pielęgnacja u mężczyzn dalej może wydawać się niemęska, to dzięki odpowiednim preparatom, skóra nie błyszczy się, ale jest przyjemna w dotyku i wolniej się starzeje. Nawilżona i natłuszczona skóra jest zabezpieczona przed wysychaniem, które często prowadzi do bolesnego pękania.
Ciało mężczyzny wymaga skutecznej i zdecydowanej pielęgnacji. Kosmetyki mają gwarantować długotrwałą świeżość, orzeźwiający zapach i pielęgnację skóry. Najlepiej wybierać te preparaty, które ograniczają pocenie się i niwelują przykry zapach. Oczywiście, pielęgnacja ciała musi być dopasowana do potrzeb skóry i jej kondycji. Jeśli skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, należy sięgnąć po delikatne kosmetyki hipoalergiczne o właściwościach regenerujących i kojących. Skóra sucha potrzebuje bogatych w nawilżające oleje balsamów. Poza podstawową pielęgnacją polegającą na myciu i odżywianiu skóry warto pójść o krok dalej i zdecydować się na peelingi, które złuszczają martwy naskórek, sprawiając, że skóra jest miękka w dotyku i gładka. Dzięki regularnemu peelingowaniu,
kosmetyki stosowane w pielęgnacji działają intensywniej i przynoszą lepsze efekty, a to dzięki temu, że peeling usuwa martwy naskórek, przez który kosmetykom trudno jest się przedostać do głębszych warstw naskórka.

Mężczyzna

74 produktów
Wyświetlono 24 z 74 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty