Kategorie

Korektory

74 produktów

Cienie pod oczami, blizny, przebarwienia i wypryski - jak sobie z nimi poradzić, wykonując nieskazitelny makijaż? Niestety zwykły podkład nie jest w stanie ich przykryć tak, by stały się niewidoczne.
Korektor do twarzy - niezbędny przy perfekcyjnym makijażu.
W perfekcyjnym makijażu nie ma miejsca na niedoskonałości. Nawet najpiękniej wymalowane oko nie wygląda dobrze, gdy pod nim znajdują się ślady nieprzespanej nocy i zmęczenia. Z pomocą przychodzą korektory. Są to kosmetyki, które mają pozostawić cerę nieskazitelną, stanowią bazę pod podkład i pod cienie do powiek.
Jak wybrać korektor?
Wybierając korektor za najważniejsze kryterium należy przyjąć miejsce jego przeznaczenia, inny efekt daje korektor pod oczy, a inny da kamuflaż, który zakryje blizny i niedoskonałości. Korektor pod oczy ma lekką formułę, o małym kryciu. Korektor do twarzy, aby przykryć niechciane mankamenty musi być kremowy i kryjący, ma szybko wysychać i łatwo się aplikować.
Korektory występują w różnych kolorach, w zależności od ich zastosowania. Zielonym należy przykrywać rumieńce, pęknięte naczynka i niedoskonałości o czerwonym kolorze. Kolor żółty nadaje się, by zamaskować sińce pod oczami. Jeśli skóra jest zmęczona, ziemista, warto przed makijażem nałożyć korektor rozświetlający, zawarte w nim opalizujące drobinki odbiją światło w taki sposób, że skóra nabierze promiennego blasku.
Wybór korektora to indywidualna sprawa, jest on bardzo uzależniony od tego, jaki efekt na skórze chcemy osiągnąć i jak skóra wygląda bez makijażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego dla siebie wariantu.