Podejmij wyzwanie już dziś! Powiedz STOP rakowi szyjki macicy! Sprawdź szczegóły

Kategorie

Korektory do twarzy

Jeżeli możesz cieszyć się na co dzień promiennie wyglądającą cerą bez skazy, to szczerze zazdrościmy. Większość osób boryka się bowiem z mniejszymi lub większymi niedoskonałościami skóry twarzy. Z tej przyczyny chętnie sięgamy po kosmetyki, które pomagają skutecznie, a przede wszystkim szybko zamaskować niechciane zmiany. Najczęściej wybierane są korektory do twarzy, które wraz z odpowiednio dobranym podkładem i różem do policzków pozwolą uzyskać efekt zdrowej, pięknej cery. W naszej internetowej drogerii znajdziesz tanie korektory do twarzy marek kosmetycznych, dla których najistotniejszą kwestią jest skład i jakość produktu.

85 produktów

Perfekcyjna cera w zasięgu ręki

Jeżeli zależy Ci na zakamuflowaniu ewentualnych niedoskonałości cery, zawsze możesz nałożyć podwójną warstwę podkładu lub pudru. Jednak w ten sposób łatwo możesz osiągnąć nienaturalny efekt maski.. Zdecydowanie lepszym i bardziej skutecznym sposobem jest sięgnięcie po dobre korektory do twarzy dopasowane do konkretnych potrzeb skóry.

W zależności od potrzeb możesz wybierać spośród wielu korektorów przeznaczonych do konkretnych problemów skórnych. Oferujemy korektory pod oczy, które skutecznie ukryją ciemne kręgi, mamy mocno kryjące korektory do cery naczynkowej i trądzikowej, a także preparaty do używania okazyjnego na drobne, nagle pojawiające się niedoskonałości.

Jak dobrze dobrać korektor do twarzy?

Podobnie jak w przypadku pozostałych kosmetyków do makijażu, także i korektory do twarzy należy dopasowywać do naturalnego kolorytu skóry. Poza tym trzeba wybrać preparat przeznaczony do konkretnego problemu. Innego kosmetyku potrzebujesz, żeby ukryć cienie pod oczami, a innego do zamaskowania blizn po trądziku. W tej drugiej sytuacji równie dobrze jako korektor sprawdzić się może krem CC lub krem BB, który jednocześnie pielęgnuje i nawilża skórę.

Wybierając korektory, musisz zwrócić uwagę także na ich kolor. Jeśli chodzi Ci głównie o ujednolicenie kolorytu twarzy, to możesz zdecydować się na korektor w tonacji jak najbliższej Twojemu naturalnemu kolorowi, w ten sposób makijaż będzie wyglądał świeżo i naturalnie. W sytuacji, gdy chcesz poradzić sobie z poważniejszymi problemami, takimi jak przebarwienia czy blizny, sięgnij po kolorowe korektory do twarzy.

Korektory do zadań specjalnych

W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz dobre korektory do twarzy przeznaczone do skutecznego maskowania różnorodnych problemów cery. Zwróć uwagę na ich kolory, to pomoże Ci wybrać ten, którego w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Kolory w odcieniach zieleni doskonale maskują przebarwienia czerwone, czyli pęknięte naczynka, krostki czy plamy pigmentacyjne w kolorach czerwonych i purpurowych. Korektory żółte z kolei pomogą w skutecznym ukryciu sińców pod oczami i ciemnych plam pigmentacyjnych, a także piegów. Korektory lekko błękitne przeznaczone do zasłaniania żółtych plamek i bardzo ciemnych cieni pod oczami.

Stosując korektory do twarzy, należy nie tylko dobrać odpowiadający problemom skóry kolor, Należy także pamiętać o tym, aby zachować umiar. Nawet najlepszy kosmetyk stosowany w zbyt dużej ilości może wywołać odwrotny do zamierzonego skutek, czyli w przypadku korektora, może przyciągnąć wzrok do nieudolnie zamaskowanej skazy. Zapoznaj się z całą naszą ofertą korektorów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada potrzebom Twojej skóry. Warto też dodać, że z korektorem świetnie współgra baza pod makijaż.