Kategorie

Dobrze wystylizowane brwi sprawiają, że twarz nabiera charakteru. Jeszcze niedawno kobiety nie uwzględniały brwi w swoim makijażu, wystarczył żel, który je delikatnie wygładzał, natomiast teraz makijaż brwi jest niemal najważniejszym elementem codziennego makeupu.
Makijaż brwi.
Z pozoru wygląda na trudny i wymagający precyzji, tak naprawdę jest bardzo prosty, a jego efekty są nieprzecenione. Wystarczy kredka do brwi, która wymodeluje te niesforne włoski, ułoży je w piękne łuki i podkreśli kolor, by uwydatnić rysy twarzy. Makijaż brwi dodaje kobiecie bardziej elegancki wygląd i nadaje głębi spojrzeniu.
Czym malować brwi?
Kredki do brwi stosuje się w makijażu od dawna. Już Nefretete goliła naturalne włoski, by narysować ołówkiem łuki. Dzisiaj do w wybory mamy kredki do brwi, woski, albo pisaki, czy farbki i tinty do wyboru jest także pomada do brwi. Kredka do brwi jest polecana początkującym w makijażu, jest tania a jej aplikacja nie wymaga wielkiej wprawy. Kredką łatwo jest narysować krawędzie, a także uzupełnić ewentualne braki. Pomada do brwi jest typem wielu trendsetterek. Jest to bardzo gęsty żel z pigmentem, który nakłada się pędzelkiem. Pomady do brwi wymagają większej wprawy, ale warto nauczyć się obchodzić z tym kosmetykiem, gdyż efekty są bardzo zadowalające.
Wybierając produkt, którym wykonamy makijaż brwi przede wszystkim należy wybrać tonację preparatu: ciepły lub zimny. Przykładowo jasne blondynki powinny wybierać tony chłodne, wpadające w szare, a osoby o włosach kasztanowych będą naturalniej wyglądać w ciepłych tonach. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na ołówki, czy na pomady do brwi wybierając kolor, sięgajmy po kolory najbardziej zbliżone do naturalnego koloru brwi.

Makijaż brwi

139 produktów
Wyświetlono 24 z 139 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty