Kategorie

Trendem ostatnich sezonów stały się różne odcienie blondu, ombre, delikatne pasemka i złote refleksy. Jeśli któraś z tych fryzur jest Twoim marzeniem, sięgnij po rozjaśniacze do włosów.
Czym jest i jak działa rozjaśniacz do włosów?
Rozjaśniacz do włosów w kilka chwil sprawi, że włosy stają się jaśniejsze nawet o kilka tonów. Preparat wnika głęboko we włosy, ma usunąć z włosa jego barwnik. Rozjaśniacze do włosów należy nałożyć na suche włosy i pozostawić na nich, a następnie spłukać po czasie określonym na opakowaniu. Rozjaśniacz do włosów powinien być dobrany do kondycji i koloru wyjściowego włosów, im ciemniejsze, tym trudniej otrzymać efekt bardzo jasnego blondu. Wystarczy wówczas powtarzać rozjaśnianie kilka razy, aż osiągną pożądany kolor.
Bardziej skomplikowane jest rozjaśnianie pasemek. Rozjaśniacz do włosów powinien być nakładany na wybrane pasma, które trzeba zabezpieczyć.
Rozjaśniacz w sprayu - idealny do efektu ombre!
Jeśli zależy nam na naturalnym rozjaśnieniu włosów, warto sięgnąć po rozjaśniacz w sprayu. Jego aplikacja jest bardzo łatwa - wystarczy spryskać nim włosy, by uzyskać naturalny efekt. Idealnie nadaje się do rozjaśniania końcówek i aby stworzyć naturalnie wyglądające refleksy oraz do stopniowego rozjaśniania. Rozjaśniacz w sprayu nie gwarantuje tak precyzyjnej aplikacji jak rozjaśniacze do włosów w kremie, dlatego nie nadaje się, by rozjaśnić całą fryzurę. Preparaty te często są bogate w odżywiające olejki, które regenerują przesuszone rozjaśnianiem włosy.

Rozjaśniacze do włosów

5 produktów
Dostępność