Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Czym jest wcierka do włosów i dlaczego się ją stosuje?
Każda kobieta, która chce mieć piękne włosy wie, że w pielęgnacji konieczne jest stosowanie wcierki do włosów. Wcierka do włosów to rodzaj odżywki, która ma wodnistą formułę przypominającą tonik. Jest bogata w wyciągi z roślin i witaminy, w przeciwieństwie do odżywek jej zadaniem jest odżywienie skóry głowy, a nie poprawianie wyglądu samych włosów. Wcierka do włosów zawiera składniki niezbędne do prawidłowego ich wzrostu, a także odżywienia i regeneracji skóry. Wcierki do włosów stosuje się na skórę głowy, wodę wmasowuje się u samej nasady włosów, dzięki takiej aplikacji substancje szybciej wnikają w skórę.
Wcierki na porost włosów.
Najczęściej stosowane są wcierki na porost włosów. Ich zadaniem jest powstrzymanie wypadania
i przyspieszenie wzrostu nowych. Na pierwsze efekty trzeba czekać od kilku do nawet kilkunastu tygodni. Inną równie często stosowaną jest wcierka przeciwłupieżowa, która eliminuje objawy łupieżu i poprawia kondycję skóry i głowy.
Ile trzeba czekać na efekty?
Najważniejsze w stosowaniu tej metody pielęgnacji jest to, by wcierka do włosów była stosowana regularnie na suche włosy. Należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ efekty jej stosowania widoczne są po dłuższym czasie, jednak mimo to - warto na nie czekać, zwłaszcza w przypadku wcierki na porost włosów, której spektakularne efekty widoczne są nawet po kilkunastu miesiącach.

Wcierki do skóry głowy

64 produktów
Wyświetlono 24 z 64 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty